Anasayfa » VirtualBox 6.0.14 Mac
Araçlar- Çeşitli

VirtualBox 6.0.14 Mac


Hakkında

VirtualBox Oracle VM VirtualBox, aynı özellikleri kullanarak çok sayıda işletim sistemini çalıştırmak için kullanılabilecek şekilde bilgisayarınızın yeteneklerini genişletmeyi mümkün kılan açık kaynaklı ve platformlar arası bir sanallaştırma aracıdır. günlük işlerinizde kullandığınız donanım. Birden fazla platform için işletim sistemi sanallaştırma çözümü Böylece, Oracle VM VirtualBox'ın yardımıyla kullanıcılar kolaylıkla Mac'te çalışan Windows ve Linux uygulamalarına sahip olabilir, Windows Server 2008'de bir Linux sunucusunda çalışabilir, Linux tabanlı bir bilgisayarda Windows programlarını çalıştırabilirler, ve bunun gibi. Ayrıca, Oracle VM VirtualBox, ihtiyacınız olduğu kadar çok sayıda sanal makineye işletim sistemi kurmanızı ve çalıştırmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı anda çalıştırabileceğiniz sanallaştırılmış işletim sistemi ve sanal makine sayısındaki tek fiziksel ve pratik kısıtlamalar, bilgisayarınızın sınırlı belleği ve disk alanıdır. Gömülü, masaüstü veya bulut tabanlı ortamlarda herhangi bir işletim sistemini sanallaştırın Daha da önemlisi, Oracle VM VirtualBox sanallaştırma uygulamasının kullanımı çok basittir, ancak aynı zamanda çok sayıda güçlü araç ve özelliği de içerir; Küçük masaüstü sınıfı makinelerden ve gömülü sistemlerden, büyük veri merkezlerine ve hatta Bulut tabanlı ortamlara kadar tüm platformlar. Oracle VM VirtualBox'ın en önemli avantajı, Mac OS X, Windows, Linux ve Solaris ana bilgisayarlarında diğer işletim sistemlerine ait yazılımı çalıştırmak için kullanılabiliyor olmasıdır. Farklı işletim sistemleri yelpazesi ve çok çeşitli sanallaştırma kullanımları için destek Bu nedenle, Oracle VM VirtualBox, Mac OS X (10.5 veya üstü), DOS / Yazılım içeren, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önemli sayıda konuk işletim sistemi için kapsamlı destek sunar. Windows 3.x, Linux (2.4 ve 2.6), Windows (NT 4.0, 2000, XP, Sunucu 2003, Vista, Windows 7), Solaris ve OpenSolaris, OpenBSD ve OS / 2. Herhangi bir platformda çok çeşitli işletim sistemlerini zahmetsizce sanallaştırmanın yanı sıra, Oracle VM VirtualBox, sanal bir cihazı kurmak ve yapılandırmak, kontrollü ve değiştirmesi kolay bir platformda test yazılımı için de kullanılabilir. Ek bir avantaj olarak, gerekirse, Oracle VM VirtualBox, aynı fiziksel donanım platformlarında birden fazla bilgisayar platformu çalıştırmak için aynı bilgisayarları kullanarak enerji ve donanım maliyetlerini büyük ölçüde azaltmak için de kullanılabilir. Güçlü ve açık kaynaklı sanallaştırma çözümü Genel olarak, Oracle VM VirtualBox, açık kaynaklı çözümlere odaklanan herkes için tercih edilen sanallaştırma yazılımı olmalıdır. Ayrıca, topluluk odaklı bir proje olmasına rağmen, Oracle VM VirtualBox, neredeyse tüm işletim sistemlerini geniş bir donanım dizisinde başarılı bir şekilde sanallaştırmanız için ihtiyacınız olabilecek her türlü aracı sağlamak için tasarlanmıştır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

131 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.