Anasayfa » Valhalla Hills Mac OS X
Arcade - 2D

Valhalla Hills Mac OS X


Hakkında

Bütün hayatınızı Asgard'ın tanrılarına hizmet etmek için harcadınız. Onurlu bir ölümle öldün. Valhalla'nın salonlarında yerini kazandın.Fakat nihai ödülünü almak için kapılarını çaldığında hiçbiri cevap vermedi. Odin sırtını halkına çevirdi. Viking ruhunu hafife alıyor. O seni hafife alıyor. Valhalla Hills'te bekleyen tehlikeleri aşarak halkınızı yönlendirirken elini zorlayın ve onurunuzu, gücünü ve değerliliğini ispatlamak için savaşın. Vikinglerinize göz kulak olun, yiyecek toplamak, ahşap doğramak ve vahşi hayatta kalmanın karmaşık ekonomisine hakim olun. Her dağın tepesindeki portala ulaşın ve savaş ağzınızı, tanrıların duyacak kadar yüksek sesle bağlayın. Halkınıza tüm hak ettiği ödülleri vermezlerse, o zaman baltanızla onlardan alacaksınız.
Özellikleri

  • Çeşitli zorluklarla rasgele üretilen seviyelere hazırlıklı olun
  • Vikinglerinizin ihtiyaçlarına dikkat edin
  • Bir sonraki harita için bilginizi ve başarılarınızı sürekli geliştirin, kullanın
  • Valhalla'daki yerini, Vikingleriniz ve kendiniz için kazanın
Sistem Gereksinimleri

OS version: Mac OS X 10.9.2 Processor type(s) & speed: 2.5 GHz or faster RAM minimum: 4 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.25 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.