İnternet Araçları

VideoDuke 2.8.1 Mac


Hakkında

VideoDuke ile Mac’te film indirin! Tüm popüler video web sitelerini destekler ve videolarını çeşitli dosya biçimlerinde tutar. Ayrıca, Mac’teki akışlı videoları hoş bir hızlı hız ve yüksek kaliteye indirebilirsiniz.

Tek bir tıklamayla istediğiniz videoyu indirebilirsiniz! Bağlantıyı videoya yapıştırmanız yeterlidir, VideoDuke gerisini halleder.
Basit modda, Vimeo, YouTube ve Dailymotion’deki müzik videolarına, filmlere, TV şovlarına, çizgi filmlere hızlı şekilde erişebilirsiniz. Dosyalar 3GP, MP4, M4V, FLV olarak ve tercih edilen bir çözünürlükte kaydedilebilir: 360p, HD 720p, HD 1080p veya başka.

Tüm oynatma listelerini ve YouTube kanallarını
indirme VideoDuke ile YouTube’dan tüm kanalları ve oynatma listelerini kaydedebilirsiniz. Ayrı videolarda olduğu gibi, her video için kaliteyi seçebilirsiniz: 1440p, 1080p, 720p, 480p, 360p, 240p veya 180p.

MP3 indirici
VideoDuke ayrıca YouTube videolarını ve ses dosyalarını da indirir. Herhangi bir dönüşüme gerek yok: yalnızca orijinal YouTube klibi yerine bir film müziği elde edersiniz. Uygulama, ses parçası ve albüm kapağının başlığını korur ve dosyaları WebM, MP3 veya diğer biçimler olarak kaydedebilir.

VideoDuke kullanımı kolay ve sezgiseldir: Web’den indirdiğiniz videoları bulmak için uygulamadaki arama sözcüklerinizi yazmanız yeterlidir. Ayrıca videoları web tarayıcısında da arayabilirsiniz: VideoDuke, YouTube, Dailymotion, Vimeo gibi tüm popüler video web sitelerini hızlı erişim düğmeleriyle destekler.

Gelişmiş modda VideoDuke, seçenekleri indirirken daha da derinleşir. Örneğin, videolar, sesler, Flash animasyonları, resimler vb. Dahil olmak üzere web sitesinden çıkarılan tüm kaynakları görüntüleyebilirsiniz. Tam olarak indirmeniz gereken dosya türlerini görmek için gerekli bir sekmeye geçin.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

59 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.