Disk Araçları

VMware InstallBuilder Enterprise 21.9.0 macOS


Hakkında

VMware InstallBuilder, masaüstü ve sunucu yazılımı için platformlar arası yükleyiciler oluşturmaya yönelik bir geliştirme aracıdır. InstallBuilder ile tek bir proje dosyasından ve yapı ortamından Linux, Windows, Mac OS X, Solaris ve diğer platformlar için hızlı bir şekilde dinamik, profesyonel yükleyiciler oluşturabilirsiniz. Yükleyicilere ek olarak, InstallBuilder RPM ve Debian paketleri ve çok platformlu CD’ler/DVD’ler oluşturacaktır. Otomatik güncelleme işlevi, yazılımınızı yükledikten sonra güncellemeleri doğrudan kullanıcılara iletmeyi kolaylaştırır.

Yükleyici Geliştirme için Güçlü Kullanıcı Arayüzü
Sezgisel GUI’yi kullanarak veya XML tabanlı yükleyici proje dosyalarını düzenleyerek yükleyiciler geliştirin.
Yerleşik eylemler, yükleyicilere yaygın olarak gereken işlevleri eklemeyi otomatikleştirir.
Tüm platformlar için tek bir proje dosyası tutarken platforma özel özelleştirmeler yapın.

Herhangi Bir Masaüstü veya Sunucu Ortamı
için Yükleyiciler Linux, Windows, Mac OS X, Solaris, HP-UX, AIX, IRIX, FreeBSD ve daha fazlası için yükleyiciler oluşturun.
RPM’ler, Debian paketleri ve çok platformlu DVD’ler veya CD-ROM’lar oluşturun.
Yükleyiciler GUI, metin ve katılımsız modlarda çalışır.

Geliştirici Dostu
Dahil edilen hata ayıklayıcı, geliştirirken yükleyicileri test etmenize ve sorun giderilecek alanları belirlemenize olanak tanır.
Komut satırı arabirimi, derleme ve test sistemleriyle entegrasyona olanak tanır.
“İnsan dostu” XML tabanlı proje dosyaları, kaynak kontrol entegrasyonunu ve harici komut dosyaları kullanarak yükleyicilerin özelleştirilmesini destekler

Dinamik Parametre Desteği
Gelişmiş parametre desteği, kullanıcının girdisine göre otomatik olarak yeniden yapılandırılacak dinamik sayfalar oluşturmayı mümkün kılar. Bu, kullanıcılar için daha özelleştirilmiş ve kolaylaştırılmış bir yükleme deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Gelişmiş Bileşen İşlevselliği
InstallBuilder, alt bileşenler için destek dahil olmak üzere indirilebilir bileşenler ve bileşen grupları için destek sağlar. İndirilebilir bileşenler, yalnızca kullanıcı bunları yüklemeyi seçerse, yükleyici indirmelerinin boyutunu azaltarak çalışma zamanında indirilecektir. InstallBuilder bileşen sistemi, bireysel bileşenleri gruplamanıza ve bir ağaç yapısında (“alt bileşenler”) görüntülenecek özellik kümeleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca kullanıcıların mevcut kurulumlardan belirli bileşenleri eklemesine ve kaldırmasına olanak tanır.

Genişletilmiş Belgeler
Şimdi InstallBuilder için 350 sayfadan fazla belge mevcuttur. Belgeler yalnızca InstallBuilder’ın her özelliğini açıklamakla kalmaz, aynı zamanda Java çalışma zamanını gruplama, sistemdeki ön koşulları algılama, temel ve gelişmiş yükleme modları sunma ve daha fazlası gibi çok çeşitli yükleyici işlevleri için örnek kod sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: Mac OS X 10.2-10.7 ; OS X 10.8 – 11 ; macOS 10.12 ve üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

209 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.