Disk Araçları

Tuxera NTFS 2021 Mac OS X


Hakkında

Mac’ten Windows disklerini okumanın ve yazmanın en hızlı yolu

Mac OS X, Microsoft Windows’a biçimlendirilmiş NTFS birimlerini kullanıma hazır hale getirmeyi desteklemez. Çözüm burada. Mac için Tuxera NTFS, Mac kullanıcıları için ticari NTFS okuma / yazma yazılımımızdır. Mac için Tuxera NTFS, yeni akıllı önbelleğe alma katmanıyla verilerinizi korurken Mac’te alabileceğiniz en yüksek NTFS veri aktarım hızlarını sağlar.

Yazılım, 64 bit çekirdekli OS X Yosemite dahil, Mac OS X’in 10.4’ten (Tiger) tüm sürümlerini tamamen destekliyor ve NTFS’nin genişletilmiş öznitelikleri için destek gibi yalnızca Tuxera’da bulunan gelişmiş özelliklerle birlikte geliyor. Mac için Tuxera NTFS, Parallels Desktop, VMware Fusion ve TrueCrypt gibi popüler sanallaştırma ve şifreleme çözümleriyle uyumludur.

Şimdi macOS High Sierra için destek

Sistem Gereksinimleri

Intel OS X 10.8 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

101 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.