Anasayfa » Voxengo Crunchessor 2.13 Mac
Ses Düzenleme

Voxengo Crunchessor 2.13 Mac


Hakkında

Voxengo Crunchessor v2.13, profesyonel ses ve müzik prodüksiyon uygulamaları için AAX, AudioUnit ve VST ek parça kompresörüdür. Başlıca avantajlarından biri, aynı zamanda anında mükemmel bir sonik performans sunan ayarlama kolaylığıdır. Crunchessor'in bir başka dikkat çekici özelliği, sıkıştırmaya paralel olarak uygulanan valf tipi işlemesidir. Bu, Crunchessor'i analog sıkıştırma sesine ve sıcaklığına düşkün müzisyenler ve üreticiler için ideal bir seçim yapar. Bunun yanı sıra, Crunchessor size bir sıkıştırma renklendirme stilleri seçeneği sunuyor - tek başına bir kompresör için oldukça benzersiz bir özellik. Uygun bir renklendirme stili seçerek, üzerinde çalıştığınız ses malzemesi için en uygun karakteri ekleyebilirsiniz. Bir seçenek olarak, nötr ve temiz bir sıkıştırma sesi elde etmek için hem renklendirme hem de valf ısıtma işlemini devre dışı bırakabilirsiniz. Çok amaçlı bir kompresör olan Crunchessor, her türlü ses malzemesi için kullanılabilir: davul, vokal, bas, gitar, synth sesler, vb. Crunchessor, hem tek parça hem de tüm karışım işleme için uygun olabilir. Crunchessor ayrıca harici yan zincir kaynak sinyallerini kabul eder ve anahtar sinyal kaynaklarını sıkıştırma için kullanılmadan önce filtrelemenizi sağlar.
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.