Anasayfa » Voxengo LF Max Punch 1.9 MacOS
Ses Düzenleme

Voxengo LF Max Punch 1.9 MacOS


Hakkında

Voxengo LF Max Punch 1.9, düşük frekanslı yumruk ve yumrukların en hoş olduğu ve bas sesini hayata geçirmek için bozulmanın uygulandığı müzik ve sesler için profesyonel bir ses efekti AAX, AudioUnit ve VST eklentisidir. LF Max Punch, ciddi çağdaş müzik yapımcıları için özel olarak tasarlanmış düşük frekanslı bir efekt sağlar ve onlara ses parçalarına ve seslerine yumuşak bir yumruk ve oomph uygulamak için uygun bir araç sunar. LF Max Punch eklentisi, seçilen bas frekans bandını dinamik olarak vurgular, üzerine pürüzsüz bir doygunluk uygular ve orijinal bas bant sesiyle harmanlama özelliğine sahip ek alt harmonik içerik üretir. Sonuçta elde edilen düşük frekanslı sese isteğe bağlı sıkıştırma uygulanabilir. LF Max Punch ilk olarak geniş bant sinyalini düşük ve yüksek frekans bantlarına böler ve sonra yukarıda bahsedilen efektleri yalnızca alt banda uygular. Bu efekt çok çeşitli ses malzemelerine uygulanabilir: davul parçaları, bas parçaları, çağdaş müzik karışımları: rap, trance, kulüp müziği; rock müzik ayrıca LF Max Punch'ın düşük frekanslı geliştirmelerinden yararlanabilir.
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.