Anasayfa » Voxengo TransGainer v1.9 Mac
Ses Düzenleme

Voxengo TransGainer v1.9 Mac


Hakkında

Çok çeşitli profesyonel müzik prodüksiyonları için uygun bir ses eklentisi olan TransGainer, bir sinyalin ses şiddeti seviyesinden ziyade geçici olarak tepki veren bir ses sinyali zarfı ayarlama algoritması uygular. Bu algoritma, saldırının ses seviyesini ayarlamanıza ve kullandığınız seslerin aşamalarını sürdürmenize olanak tanır. TransGainer, tek tek parçalar veya tam karışımlar gibi tüm olası ses kaynakları için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Çoğu durumda TransGainer, daha iyi bir ses verirken ve daha kolay bir kontrol sunarken kapı ve genişletici eklentileri yerine kullanılabilir. Bunun yanı sıra, Voxengo'ya göre TransGainer ses kaydı restorasyonu / yeniden mastering amaçları ve kuyruk değişikliklerini mükemmel sonuçlarla yankılamak için kullanılabilir. TransGainer, bir sesin geçici ve devam etme aşamaları için kazanç ayarlamalarını ayrı ayrı belirlemenizi sağlar. Ayrıca, geçici durumlar arasında beklenen ortalama süreyi de seçebilirsiniz, böylece algoritma size mümkün olan en kesin sonuçları verir.
Özellikleri

Geçici sahne ses yüksekliği ayarları. Sahne ses yüksekliği ayarlamalarını sürdürün. Geçici-geçici zaman kontrolü. Stereo ve çok kanallı işleme. Dahili kanal yönlendirmesi. Kanal gruplaması. Orta / yan işleme. 8x'e kadar aşırı örnekleme. 64 bit kayan nokta işleme. Ön ayar yöneticisi. Geçmişi geri al / yeniden yap. A / B karşılaştırmaları. Bağlamsal ipucu mesajları. Tüm numune hızları desteklenir. Sıfır işleme gecikmesi.
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.