Anasayfa » Voxengo CRTIV TapeBus v1.3 MacOS
Ses Düzenleme

Voxengo CRTIV TapeBus v1.3 MacOS


Hakkında

CRTIV Teyp Bus Profesyonel müzik prodüksiyon uygulamaları için AAX, AudioUnit ve VST eklentisi, makaradan makaraya bant sesinin karakteristik unsurlarını yeniden yaratır. Bu, ses kayıtlarına getirdikleri “analog” his ile bilinen doygunluk, modülasyon gürültüsü ve bulaşma efektlerini içerir. Bu eklenti, mevcut bant makinelerinden tarafımızdan alınan seçilmiş bir dürtü yanıtı da uygular. Orta-yüksek frekans yumuşatma için idealdir. CRTIV Bant Veri Yolu'nda 4 farklı bant impulsu, 2 çarpıntı gürültü modu ve birkaç “aşırı yük koruması” devre modu arasından seçim yapabilirsiniz.
Özellikleri

Doygunluk kontrolleri. Bant ortamı kontrolleri. Ön ayar yöneticisi. Geçmişi geri al / yeniden yap. A / B karşılaştırmaları. Bağlamsal ipucu mesajları. Tüm numune hızları desteklenir. 1 ms telafi işlem gecikmesi.
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.