İnternet Araçları

Web Dumper 3.4.4 mac


Hakkında

Tarayıcınızla bir Web sitesini görüntülüyorsanız ve bunun bir kopyasını sabit sürücünüzde yapmak istediğinize karar verirseniz, görüntülediğiniz her sayfayı katıştırılmış resimler, sesler vb. ile birlikte manuel olarak kaydetmeniz gerekir. Bu çok uzun ve sıkıcı bir süreç olabilir ve çoğu durumda değerinden daha fazla sorun yaratır. Ancak, Web Dumper tüm bu süreci çok hızlı ve kolay hale getirdiğinden, böyle olması gerekmez.

Web Dumper ile tüm Web Sitelerini İnternet’ten indirebilir ve daha sonra çevrimdışı tarama için bunları sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz. İndirilen Web siteleri, dizin yapıları bozulmadan sabit diskinize kaydedilir. Web Dumper, HTML belgelerini gömülü resimleri, sesleri, filmleri vb. ile birlikte otomatik olarak indirirken, diğer belgelere eklenmiş bağlantıları aramak için bunları görüntüler.

Web Dumper, 60’tan fazla kullanılabilir standart tür arasında hangi tür dosyaların boşaltılmasını istediğinizi, klasör derinlik düzeyini, bağlantıların nasıl işlenmesi gerektiğini ve çevrimdışı tarama için HTML belgelerinizi yeniden bağlaması gerekip gerekmediğini seçmenize olanak tanır.

Ayrıca Web Dumper, artımlı indirmelere destek verir. Gerçekten de, sıra numaralarını köşeli parantez içine alarak doğrudan URL’ye içerik getirebilirsiniz. Örneğinhttp://www.maxprog.com/picture[12-15].jpg, ‘picture12.jpg’ dosyasını ‘picture15.jpg’ dosyasına indirmek için Web Damper’a sahip olacaktır. inhttps://www.maxprog.com/test[1-2]/picture[001-002].jpg gibi daha fazla sekans ekleyebilirsiniz, bu da klasörlerden ‘picture001.jpg’ ve ‘picture002.jpg’ dosyalarıyla sonuçlanır. test1′ ve ‘test2’ indirilecek. Olasılıklar sonsuzdur, tüm görüntü kitaplıklarını veya herhangi bir tür dosyayı (html, filmler, vb.) göz açıp kapayıncaya kadar getirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.