Anasayfa » FTP Disk 1.4.9 Mac İndir
İnternet Araçları

FTP Disk 1.4.9 Mac İndir


Hakkında

Tıpkı bilgisayarınızdaki klasörler arasında dosya kopyalıyormuşsunuz gibi, web sitenizi istediğiniz sıklıkta güncelleyin!

Web sitenizi korumak için kesinlikle bir tür FTP yazılımına ihtiyacınız var, ancak bugün mevcut olan tüm FTP araçları sık sık yüklemeler düşünülerek tasarlanmış gibi görünmüyor. Aslında, her zaman olabilecekleri veya olması gerektiği kadar kullanışlı değiller. Aslında hepsi birbirini kopyalıyor gibi görünüyor. Sunucunuzdaki dosyaları güncellemek tekrarlayan ve sıkıcı bir süreç olabilir ve çoğu durumda değerinden daha fazla sorun yaratır. Ancak bu şekilde olmak zorunda değil, çünkü FTP Disk tüm bu süreci çok daha sezgisel hale getiriyor.

FTP Disk ile, dosyalarınızı seçilen yola yüklemek için doğrudan listedeki bir sunucuya sürükleyip bırakın. Farklı yollarla ihtiyaç duyduğunuz kadar sunucu oluşturabilir ve aynı anda birkaç yükleme başlatabilirsiniz. Elbette her zamanki gibi sunucularda oturum açabilir, dizinler arasında gezinebilir, dosya ve klasörler oluşturabilir, dosya indirebilir ve yükleyebilir, yerleşik düzenleyiciyle metin dosyalarını değiştirebilir, resimleri önizleyebilir ve izinleri değiştirebilirsiniz.

FTP Disk sadece sunucuları yönetmek için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir arayüz sunmakla kalmaz, aynı zamanda dizinler arasında gezinmek de çok kolaydır. Bulunduğunuz yeri gösteren görsel ve etkileşimli bir kontrol olan dizin çubuğu sayesinde, farenizin tek bir tıklamasıyla diğer dizinlere gidebilirsiniz. Favori konumlar oluşturabilir ve istediğiniz zaman bunlara atlayabilirsiniz. Bu favorilere sunucu panelinden erişilebilir, böylece bir sunucuya bağlanırken veya ona dosya yüklerken doğrudan bir dizine gidebilirsiniz!

Özellikleri

– Kolay aktarım için uzak ve yerel dosyaların aynı anda görüntülendiği hepsi bir arada arabirim.
– Dizinler arasında kolay gezinme için görsel ve etkileşimli dizin çubuğu.
– Doğrudan bağlantısı kesilmiş sunuculara da dahil olmak üzere yüksek hızlı çoklu indirme ve yükleme.
– FTP ve FTPS protokolleri için destek.
– Uzak metin dosyalarını ve uzak resim görüntüleyiciyi düzenlemek için yerleşik metin düzenleyici.
– Dosya ve klasörleri çoğaltma, kopyalama ve taşıma desteği.
– Gelişmiş dosya izni ve sahiplik düzenleyicisi.
– Sınırsız favori yol desteği ile eksiksiz sunucu yöneticisi.
– Komple FTP hata kontrolü ve işleme.
– Gönderilen komutların ve sunucudan alınan yanıtların ayrıntılı bağlantı günlüğü.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.