Anasayfa » WidsMob AI Retoucher İndir v3.13 Mac
Fotoğraf

WidsMob AI Retoucher İndir v3.13 Mac


Hakkında

AI teknolojileriyle portreler ve manzaralar için çarpıcı fotoğraf efektleri uygulamanız gerektiğinde, WidsMob AI Retoucher hepsi bir arada AI fotoğraf düzenleyicisidir. Fotoğrafları geliştirmenize, görüntüleri düzenlemenize ve AI filtrelerini kolay ve güçlü bir şekilde uygulamanıza olanak tanır. AI Rötuş, AI Portre, AI Mozaik, AI Filtre, AI Karikatürleştirme, AI Stil Aktarımı ve daha fazlasını içeren bir dizi gelişmiş AI teknolojisini içerir. Fotoğrafları döndürme, kırpma ve çevirme gibi fotoğrafları düzenlemeye yönelik temel özelliklerin yanı sıra fotoğraf kalitesini iyileştirebilir, renkleri ayarlayabilir ve fotoğraf gürültüsünü azaltabilirsiniz.
Özellikleri

AI Rötuş Düşük Işık Kurtarma, Gürültü Azaltma ve Haze Kaldırma içerir. AI Rötuş ile fotoğraf kalitesini otomatik olarak artırabilirsiniz. Ayrıca, efektleri manuel olarak ayarlayabileceğiniz keskinlik, parlaklık ve renklilik gibi bazı gelişmiş gürültü azaltma ayarları vardır. AI Portre Bazı temel portre düzenleme özelliklerini uygulamak için ten yumuşatma, ten beyazlatma, parlaklık giderme, göz çevrelerini giderme ve leke giderme özelliklerini uygulayabilirsiniz. Ayrıca, önce/sonra moduyla karşılaştırabileceğiniz ve istediğiniz efektleri seçebileceğiniz efektleri ayarlamak için kaydırıcılar sağlar. AI Mosaic Yüzleri veya mozaik portreleri bulanıklaştırmanız gerektiğinde, algılanan yüzlere mozaik ile maskeler ekleyebilir veya AI teknolojisi ile bulanıklaştırabilir. Yuvarlak kutu veya elips gibi yüzlerin güçlerini ve şekillerini kolayca seçebilirsiniz. Yüzler arasında geçiş yapmak için yüz dikdörtgenlerine çift tıklayın. AI Filtresi Film paketi filtreleri, doğaüstü HDR filtresi, kalem eskiz filtresi, 3D renkli üst üste bindirme filtresi, eski fotoğraf filtresi, psychedelic filtre, soğutma filtresi, LOMO filtresi, canlı filtre ve düzinelerce arasından seçim yapabileceğiniz daha fazla AI filtresi sağlar. sanatsal vizyonunuzu yerine getirmek için şablon koleksiyonları. AI Karikatürleştirme Bir selfie görüntüsüyle bir çizgi film simgesi yapmaya ne dersiniz? Büstler veya özçekimler için çalışan portreleri ve manzaraları tek bir tıklamayla çizgi film görüntülerine dönüştürmenizi sağlar. Hem portre hem de manzara görüntüleri için çalışan Klasik ve Portre olmak üzere iki farklı mod vardır. AI Stil Transferi Van Gogh, Monet, Cezanne, Ukiyoe, Candy, Mosaic, Neon Light, Starry Night, Udine ve diğerleri gibi görüntüleri çarpıcı çizimlere dönüştürmek için, sadece fotoğrafı seçip şablonu seçebilirsiniz. tıklamalar içinde otomatik olarak çarpıcı fotoğraf. Yukarıdaki AI teknolojilerinin yanı sıra, fotoğraf geliştirme, gürültü azaltma, renk ayarı, fotoğraf seçimi ve oran ayarı dahil olmak üzere birçok düzenleme özelliği vardır. Geliştirme Fotoğrafları geliştirmek için pozlamayı, kontrastı, vurguları, gölgeleri, doygunluğu, canlılığı, sıcaklığı, tonu ve keskinliği ayarlayın. Renk Ayarı Görüntüler için uygun rengi bulmak için kırmızı kanal, yeşil kanal, mavi kanal, opaklık ve vinyet için parametreleri değiştirin. Gürültü Azaltma Parlaklık ve renklilik ile gürültüyü azaltın. Fotoğraf kalitesini kolayca geliştirmek için netliği ve AI Rötuşunu birleştirin. Fotoğraf Seçimi Bir fotoğrafın istediğiniz bölümünü seçmeniz gerektiğinde, resmi kesmek için genişlik, yükseklik, X ve Y parametrelerini girebilirsiniz. Oran Ayarı Serbest Oran ile istediğiniz kısmı manuel olarak seçin veya buna göre Kare, 3:2, 2:3, 4:3, 3:4, 7:5, 5:7, 16:9 ve 16:10'u seçin. .
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

341 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.