Fotoğraf

Brightly PRO 2.1.6 MacOS


Hakkında

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı en çok ihtiyaç duydukları yerde otomatik olarak aydınlatın.

Tek bir kaydırıcıyla Brightly Pro, zaten aydınlatılmış alanları aşırı pozlamadan aydınlık ve karanlık arasında hoş bir denge sağlarken gizli ayrıntıları ortaya çıkarmak için fotoğraflarınızı anında uyarlanabilir bir şekilde aydınlatır. Brightly Pro, aydınlatma değişikliklerini zaman içinde sorunsuz bir şekilde uygularken videoları da aydınlatır. Brightly Pro, fotoğraflarınızı ve videolarınızı en iyi şekilde göstermeyi beklediğiniz tüm fotoğraf düzenleme özelliklerine sahip sezgisel bir arayüze sahip macOS Monterey için tasarlanmıştır ve Apple M1 çipi tarafından desteklenen Mac’lerde doğal olarak çalışır. RAW fotoğraflar ve 4K video gibi olmazsa olmaz profesyonel özelliklerle düzenlemenizi bir üst düzeye taşıyın.

Sihirli Çubuk

Fotoğraf çekerken, genellikle kişinin kontrolü dışında olan birçok aydınlatma sorunu vardır: düşük veya düzensiz aydınlatma, yetersiz pozlama, arkadan aydınlatmalı nesneler, bazı nesneler gölgeli ve diğerleri değildir. Görüntü işleme algoritması, bir fotoğrafın karanlık ve aydınlık alanlarının ve bunların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğinin farkında olduğundan, Brightly Pro, geleneksel fotoğraf düzenleme uygulamalarının yetersiz kaldığı bu zorlukların üstesinden gelebilir. Yalnızca karanlık alanlar aydınlatılmakla kalmaz, aynı zamanda ayrıntıları ve kontrastı da iyileştirilir. Zaten aydınlatılmış alanlar aşırı pozlanmaz ve karanlık alanlarla sorunsuz bir şekilde karışır. Sonuç hoş, doğal görünümlü bir görüntüdür.

Tüm bu hesaplamalar tek bir kaydırıcıda birleştirilir: Magic Bar. Basit, hızlı ve sezgisel. Bununla, tek bir fare tıklamasıyla fotoğraflarınız ve videolarınız üzerinde hızlı bir şekilde ışık düzeltmeleri yapabilir, zamandan tasarruf edebilir ve tipik fotoğraf düzenleme uygulamalarına kıyasla çok daha az düzenleme gerektirebilirsiniz.

Video ve Canlı Fotoğraflar

Diğer düşük ışıklı fotoğraf uygulamalarından farklı olarak Brightly Pro, 4K, Ağır çekim ve Hızlandırılmış videolar dahil olmak üzere videolarda çalışır. Canlı Fotoğraflar da desteklenir. Videoya özel algoritmalar, videonuzu dinamik olarak aydınlatır ve ışık koşullarındaki değişikliklerden bağımsız olarak videolarınızın harika görünmesini sağlamak için zaman içinde bu değişiklikleri yumuşatır.

RAW ve Geniş Renkli Görüntüler

Brightly Pro, RAW, Apple ProRAW ve geniş renkli fotoğrafların okunmasını destekler ve bu fotoğrafları yüksek hassasiyette işleyerek profesyonel iş akışları için uygun hale getirir. Sonuçlar JPEG ve kayıpsız PNG ve TIFF olarak kaydedilebilir.

ayarlamalar

Brightly Pro, Magic Bar sonuçlarına ince ayar yapmak için bir düzineden fazla ayara sahiptir. Bazıları bir fotoğraf uygulamasından bekleyeceğiniz gibi, bazıları ise özel olarak Brightly Pro için tasarlanmıştır. Brilliance, gerektiğinde fazla pozlama yapmadan parlaklıkta ek bir destek sağlar. Yapı, yerel ayrıntıları iyileştirir, ancak daha açık alanlarda olduğundan daha karanlık alanlarda. Beyaz dengesi, hem iç hem de dış mekan renk tonlarını ortadan kaldırmak için kalibre edilmiş iki parçalı bir kontroldür. Yüzey bulanıklığı, kenarları korurken geniş alanları anında düzeltir.

Daha Fazla Yakala

Diğer düşük ışıklı fotoğraf uygulamaları, uzun pozlama süreleri ve/veya sahnenin çoklu pozlamalarını ve sabit bir el veya sabit bir konumda bir kamera gerektirir. Pozlama sırasında hareket eden nesneler bulanıklığa neden olur ve videolar mümkün değildir. Ayrıca, bu uygulamalar zaten albümünüzde bulunan fotoğrafları iyileştiremez. Brightly Pro’nun öne çıktığı yer burasıdır.

İster fotoğraf ister video olsun, Brightly Pro spontane olmanızı ve anı yakalamanızı sağlayarak size aydınlatmayı daha sonra ayarlama özgürlüğü verir. Bu aynı zamanda albümünüzdeki bir zamanlar kullanılamaz olduğu düşünülen fotoğraflara ve videolara yeni bir soluk getirmenize de olanak tanır.

Brightly Pro’nun hesaplamalı fotoğraf motoru, fotoğrafları uyumlu bir şekilde geri yüklemek için bilgisayarla görme bilimini, gözün ışığı, rengi ve kontrastı nasıl gördüğünü fotoğraf sanatıyla birleştirir.

Brightly Pro, herhangi bir profesyonel fotoğrafçının araç kutusuna mükemmel bir katkı sağlar.

Toplu İşleme

Büyük fotoğraf gruplarını bir kerede hızla aydınlatarak zamandan tasarruf edin.

Mac için üretildi

Brightly Pro, baştan sona macOS için tasarlanmıştır. macOS Monterey’de harika görünüyor, Fotoğraflar uygulaması ve kamerayla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş, Karanlık Modu destekliyor, performansı artırmak için Metal kullanıyor ve Apple M1 yongası için optimize edilmiş.

Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.