Anasayfa » WiFi Scanner 2.9.4 macOS
Araçlar- Çeşitli

WiFi Scanner 2.9.4 macOS


Hakkında

WiFi Scanner 2.9.4'ü kullanarak kanallar, sinyal seviyeleri (RSSI), gürültü, kanal genişliği ve MAC adresi, sinyal kalitesi, maksimum veri hızı, şifreleme ve daha fazlası dahil olmak üzere yakındaki kablosuz erişim noktalarını ve bunların ayrıntılarını göreceksiniz. Ayrıca, WiFi İnternet performansı sorunlarını hızlı bir şekilde ölçmek ve analiz etmek için yükleme ve indirme hızı testi içerir.
802.11 a / b / g / n / ac erişim noktalarının basit, hızlı kablosuz ağ keşfi. WiFi Tarayıcı, evde veya ofiste bir erişim noktası için en iyi konumu belirlemek için mükemmeldir. En iyi konumu seçtikten sonra, kullanılacak en uygun kanal, gelişmiş WiFi hızlarıyla sonuçlanan en az kullanılan kanalı seçerek belirlenebilir.
Özellikleri

802.11 a / b / g / n / ac erişim noktalarının basit, hızlı kablosuz ağ keşfi. Birleştirme düğmesini kullanarak algılanan ağlara bağlanın Hem 2,4 hem de 5 GHz ağlar için tam destek Tüm kanal bant genişlikleri için destek (20, 40, 80 ve 160 MHz) Ayrıntılı kablosuz ağ parametrelerini görüntüleyin: ağ adı (SSID), sinyal seviyesi (RSSI), MAC adresi (BSSID), sinyal kalitesi, kanal, maksimum veri hızı, şifreleme vb. Zaman içerisinde sinyal seviyesindeki değişiklikleri grafik şeklinde gösterir. Algılanan kablosuz ağların listesini belirtilen parametrelere göre filtrele (SSID / ağ adı, kanal, kanal bandı, sinyal gücü) Kablosuz bağlantı istatistiklerini grafik ve tablo şeklinde görüntüleyin. Her erişim noktasına özel bir etiket verin Sonuçları virgülle ayrılmış değer (CSV) dosyalarına aktarın HTML raporunda özet raporlar oluşturun WiFi Hız Testi WiFi hız testi yükleyin ve indirin WiFi ağlarını gidermek için hız testi özelliğini kullanın İstemci farklı erişime gittiğinde otomatik hız testi testi point “Ağım Kim Olacak” testler arasında bekleme süresi ile otomatik tekrar hız testi (IP Scanner) WiFi ağınıza bağlı bilinmeyen aygıtları algılayan hızlı IP tarayıcı. Ana bilgisayar adlarını algılar, MAC adresini belirler ve bazı durumlarda cihaz türünü (telefon, dizüstü bilgisayar, yönlendirici vb.) Otomatik olarak algılayabilir. Bulunan cihazlar için yapılandırılmış simge gelecekteki taramalar için kaydedilir. Tarama sonuçları menü dışa aktarma seçeneği ile CSV dosyasına kaydedilebilir. WiFi "Piggybackers" bulmak için harika. Gelişmiş Özellikler (bazı erişim noktaları tarafından desteklenir) Şebeke yöneticisi tarafından konfigüre edilmişse erişim noktası adını görüntüleyin Her erişim noktasına bağlı cihazların ekranını görüntüleyin Kanal kullanımını görüntüleyin 802.11r etkinleştirilmişse görüntüle ve WiFi koruma mekanizmaları etkinse, Göster yazın 
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.