Anasayfa » Winclone Pro 7.3.3 Mac
Yedekleme

Winclone Pro 7.3.3 Mac


Hakkında

Winclone 7, Windows sistem Boot Camp'inizi veri kaybına karşı korumak için en eksiksiz çözümdür. Winclone klonlama, Boot Camp'i yeni bir Mac'e geçirmek için en güvenilir çözümdür.  Winclone 7 Pro, Boot Camp bölümünü oluşturmak ve yeni bölümdeki Winclone görüntüsünü geri yüklemek için bir paket yükleyici oluşturabilir. Winclone paketleri, MacOS paketlerini dağıtabilecek herhangi bir istemci yönetim sistemi kullanılarak uygulanabilir. Bir paket yükleyebilirseniz bir Boot Camp bölümü uygulayabilirsiniz.  Winclone Packages, tamamen yapılandırılmış ve yapılandırılmış Windows görüntülerini, ilk çalıştırmada ayarlanan temel görüntüleri ya da görüntüleri oluşturmak ve standart Microsoft araçlarını kullanarak yapılandırmak için WinPE ortamını dağıtabilir.
Özellikleri

 - Bağlı birimlerin görüntülerinin restorasyonunu destekler (donanıma ve Windows sürümüne bağlı olarak önyükleme)    - Harici depolama veya ağa kaydetmeyi destekler    - hızlı artan görüntüler    - Birimlerin merkezi depolama desteği    - GPT ve MBR tutarsız önyükleme kayıtlarının algılanması ve raporlanması    - Diskten diske yerel geçişi destekler   - Sistem dosyalarını Küçült / Büyüt   - “Eski bir önyükleme yapma” ve “EFI'yi önyüklenebilir hale getirme” seçenekleri (Windows 7 ve üstü)    - İlerleme çubuğu ve yüzde tamamlama tahmini    - Başarılı veya başarısız işlem sinyali    - uygulama ile ilgili destek kaynaklarına bağlantılar    - güncellenmiş kullanıcı arayüzü 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.