Anasayfa » ExpanDrive 2023.4.1 MacOS
İnternet Araçları Yedekleme

ExpanDrive 2023.4.1 MacOS


Hakkında

ExpanDrive Sürüm 2021, süper hızlı arka planda kaydetme ve aktarım sağlar ve her zamankinden daha fazla bulut depolama sağlayıcısı seçeneği sunar. Her Bulutu destekler: Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive, Openstack Swift, Amazon S3 veya kendi SFTP, FTP veya WebDAV sunucunuz gibi tüm büyük bulut depolama sağlayıcılarına bağlanan sanal bir USB sürücü oluşturur. Süper hızlı anında yüklemeler: ExpanDrive v6, aktarımları arka plana taşıyarak oyunu yeniden mi değiştiriyor? tıpkı popüler senkronizasyon uygulamalarının [düşün: Dropbox/Google Drive] yaptığı gibi. Bu, çalışmaya devam etmenizi ve aktarımların tamamlanmasını beklemenizi sağlar. ExpanDrive v5, dosyalarınızı arka planda hızla yükler. En son sürümümüzü daha hızlı ve çok daha duyarlı hale getiren çok iş parçacıklı bir bağlantı motoru oluşturduk. Her uygulamada bulut depolama: Bilgisayarınıza takılı bir USB sürücüsü gibi çalışır. En sevdiğiniz programların içinden dosyaları açın, düzenleyin ve uzak bilgisayarlara kaydedin - hatta dünyanın yarısından uzaktaki bir sunucuda olsalar bile. Uzak verilere şeffaf bir şekilde bağlayarak bilgisayarınızdaki her bir uygulamayı geliştirin. Finder & Explorer sizin kullanıcı arayüzünüzdür: Herhangi bir uzak dosya sunucusuna doğrudan Finder ve Explorer'dan ve hatta terminalden güvenli bir şekilde erişin. Sadece dosya aktarımı için ayrı bir aktarım istemcisi açmaya gerek yoktur. ExpanDrive v6, tüm uygulamaların verilere erişme şeklini genişletir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

186 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.