Anasayfa » Wingware Wing IDE Professional 6.1.3-1 MacOS
Programlama - Geliştirme

Wingware Wing IDE Professional 6.1.3-1 MacOS


Hakkında

Wing IDE Professional, profesyonel programcılar için tasarlanmış tüm özelliklere sahip bir Python IDE'dir. Güçlü özellikler editörü, kod zekası, yeniden düzenleme, hata ayıklama, arama, birim testi, proje yönetimi ve revizyon kontrolü içerir. Wing IDE tasarımı, editör penceresi ile merkezi aksesuarı olarak basittir. Paneller desteği, kaynak tarayıcı, çalışma zamanının çıkışı ve hata ayıklama panelleri vb. Çevre üzerinde düzenlenir. Sağ alt köşede, Sihirbaz paneli oldukça faydalı kaynaklar, Wing IDE öneriler çağrısına cevap veriyor. Örneğin bir işlev çağrısı yazmaya başlayın ve karşılık gelen işlevler için prototip bilgileri ve belgeleri menşe sihirbazında gösterilir. Yazmaya devam edin ve olası eşleşmeler uygun şekilde azaltılır. Ek olarak, düzenleyicide herhangi bir yerde bir işlev adını tıklattığınızda (ayar noktası veya referans noktası), işlev bilgisi kaynak sihirbazında görüntülenir. Wingware Debugger yüksek derecede yapılandırılabilir. Örneğin, bir özel durum oluştuğunda, ancak özel durum cümleleri veya bitiş yürütülmeden önce hata ayıklayıcısını durduracak şekilde yapılandırabilirsiniz; veya hata ayıklayıcısını, bu cümlelerin çalışmasına izin verecek ve sonra çalışmayı durduracak şekilde yapılandırabilirsiniz. Ek olarak, izleme sistemi hata ayıklayıcısını, bir nesnenin içeriğini yalnızca nesne bağlamdayken gösterecek veya nesneye referans tutabilir ve içeriğini geçerli bağlamdan bağımsız olarak görüntülemek için yapılandırabilirsiniz. Hata ayıklayıcı, çok iş parçacıklı uygulamaları işleyebilir, örneğin hedef uygulamanın hata ayıklaması durdurulduğunda, örneğin bir kesme noktasında, hata ayıklayıcı varsayılanı tüm iş parçacıklarını durdurur ve iş parçacığının askıya alınma nedenini belirtir. Ancak, bu bir iş parçacığı kesme noktasına ulaşırsa diğerleri çalışmaya devam edebilecek şekilde yapılandırılabilir.
Özellikleri

Hata ayıklama GUI Web ve komut  Takip Rapor istisnalar  yığını, yerli / globals bakın ve dönüş değeri  girişi () ve raw_input () Kabul  / S yapılandırılabilir metin kodlama ile entegre ayıklama işleminin D  konsolu I / S yerli  ayıklama çok kanallı  uzaktan ayıklama  Araç ipuçları ayıklama değeri  Algılama istisnalar değil kontrollü  Django, web2py, Flask, Google App Engine, Plone, Turbogears tarafından desteklenmektedir, Zope ve Plone  Değiştirme veri değerleri hata ayıklama  giriş ve başlangıç yapılandırmaları ayıklama adlı birden noktaları  otomatik tamamlama, dizim, goto- ile interaktif ayıklama prob tanım, öneri çağrısı ve dokümantasyon bağlantıları Uygulama sıfırlama aracı sıfırlaması  Referans değerlerini referansa göre  değerlendirme İfadeleri değerlendirme  koşullu kesme  noktaları kesme noktaları yok sayılan kesme noktalarını  etkinleştirme / devre dışı bırakma  Sayaç hata ayıklama programını taşıma Çok  iş parçacıklı hata ayıklama otomatik işlem ve ikincil  birim testleri Hata ayıklama  Yöneticisi kesme noktası  işlemi  sys.modules ekleme /  hata ayıklama  denetleme  Editörde Python Shell veya Debug Probe'da hızlı bir şekilde yeniden değerlendirmek için bir kod aralığı çevirin
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

72 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.