Anasayfa » MathType 7.4.1 (418) Mac
Programlama - Geliştirme

MathType 7.4.1 (418) Mac


Hakkında

MathType, Windows ve Macintosh için kelime işlem, web sayfaları, masaüstü yayıncılığı, sunumlar, e-öğrenme ve TeX, LaTeX ve MathML belgeleri için matematiksel gösterim oluşturmanıza olanak veren güçlü bir etkileşimli denklem düzenleyicisidir.

Üretkenlik anahtardır

Bilimsel veya teknik bir belge, bir test, bir slayt gösterisi veya matematiksel gösterim içeren her yerde oturmaya ve yazmaya hazır olduğunuzda, MathType'a güç katın. MathType bilgisayarınızı veya cihazınızı açın ve işinizi hızlı, kolay ve verimli bir şekilde yapmak için her şeyi parmaklarınızın ucunda tutun. MathType ile: yazabilir ve tıklayabilir, el yazısını kullanabilir, klavye kısayollarını kullanabilir, sayı denklemlerini girebilir, rengi kullanarak, yazı tiplerini seçebilir, boşluk bırakabilir… Çalışma ortamınızı, sizin için en iyi şekilde çalıştıracak şekilde ayarlayın: - Sık kullanılan denklemleri ve özelleştirilebilir araç çubuklarını kaydedin. - Farklı türdeki belgeler için bir "bak" kelimesini hızlıca değiştirmek için MathType tercihlerini ayarlayın - Klavye kısayollarını ayarlayın Kişisel - Kopyalayın veya dönüştürün LaTeX - Çok daha fazlası! Profesyonel kalitede matematiksel MathType dizgi , birçok uygulamaya entegre edilmiş büyük bir güncelleme önceden belirlenmiş matematiksel araçtır. Erişilebilirlik [MT] Artık her yerde kalite var. Klasik görünüm MathType veya LaTeX görünümünü seçin. İfadelerindeki boşlukları piksele göre kontrol edin. Matematiksel gösterim zengin ve farklı kültürler arasında değişiyor; MathType, farklı eğitim seviyeleri ve kültürler için matematiksel notasyona izin verir. Her türlü kalite çözümü için erişilebilirlik şarttır. MathType okuyucuların bilimsel içeriğe erişmelerine yardımcı olur ve yazarların erişilebilir bilimsel içerik oluşturmasına yardımcı olur. Öğrenme için MathType Platformları Öğrenciler bir tablette veya mobil cihazda denklemler yazabilirler ve MathType bunları hemen tanıyacak ve mükemmel formatlanmış denklemlere dönüştürebilecektir. Öğrenciler ve öğretmenler artık forum tartışmalarında LMS (örneğin, Canvas, Moodle veya Schoology gibi), kod yazma veya matematiksel araçları beceriksiz kullanma olmadan kolayca etkileşime girebilir. Tüm ChemType için Kimya , kimyasal notasyon ile çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir MathType tadıdır. Ortak kimyasal sembollere sahip özel bir araç çubuğu ve kimya yazarlarına uyarlanmış bir kullanıcı deneyimi bulacaksınız.
Sistem Gereksinimleri

- Mac OS X El Capitan ve daha yeni, MacOS High Sierra - Mac Office 2011 veya Office 2016 (sürüm 15.39 veya üstü) dahil.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.