Anasayfa » Winograd TinyBooks Pro 10.0.5 Mac
Araçlar- Çeşitli

Winograd TinyBooks Pro 10.0.5 Mac


Hakkında

TinyBooks Pro, Mac için basit, esnek, şişirilmemiş, tek girişli bir defter tutma ve muhasebe sistemidir. TinyBooks Pro, şahıslar, ev ve diğer küçük işletmeler ve aile finansmanı için tasarlanmıştır. Vergiyle ilgili birçok programın aksine, TinyBooks Pro'nun her yıl yeniden satın alınması gerekmez. TinyBooks Pro, bu yıl ve önümüzdeki yıllarda vergilerinizde size kolayca yardımcı olabilir.
TinyBooks Pro, çoğu küçük şirket için kitapları işlemenin en basit yoludur. Sadece giderlerinizi ve gelirinizi girin, gerisini TinyBooks Pro halleder. Güncel ve yılbaşından bugüne toplamlar sürekli olarak görüntülenir. Tüm gider ve gelir hesaplarının tam otomatik çubuk grafiği, aylık eğilimlerin sezgisel olarak belirlenmesini sağlar. Tamamen modsal olmayan Raporlar ve İşlem Arama Penceresi, kolay standart ve özel raporlama ve arama sunar. Tüm listeler ve raporlar, standart sekmeyle ayrılmış metin dosyaları olarak diğer programlara kolayca aktarılabilir. İstenildiği gibi çevrimdışı veri girişi için gider, gelir ve özel kilometre giriş formları yazdırılabilir. Standart takvim ve mali olmayan yıllar zahmetsizce desteklenir. Yinelenen giderler kolayca oluşturulur. TinyBooks Pro, üç aylık ve tam yıllık net raporlar içerir. Bunlar tam olarak muhasebecilerin hayalini kurduğu rapor türleri. Her rapor, tüm giderlerinizin ve gelirinizin toplamlarının hesaplara göre ayrılmış tam bir listesidir. Bu raporların güzelliği, kullanıcının yalnızca ne tür bir rapor istendiğini belirtmesi gerektiğidir, gerisini TinyBooks Pro yapar. Bu tür raporları yanlış yapılandırmak imkansızdır. TinyBooks Pro, programın geri kalanı kadar kullanımı kolay bir Profesyonel Fatura Yazıcısı içerir. Düz beyaz kağıda profesyonel görünümlü faturalar, tahminler, teklifler, beyanlar ve daha fazlasını yazdırır. Özel veya pahalı formlar gerekmez. Bu formlar ayrıca kendi logonuz, yazı tipleriniz vb. İle özelleştirilebilir. TinyBooks Pro ayrıca eyalet satış vergileri, GST (Mal ve Hizmet Vergileri) dahil olmak üzere herhangi bir ülkeden neredeyse her tür vergiyi işlemek için sezgisel destek içerir. PST (Eyalet Satış Vergileri), KDV (Katma Değer Vergileri) ve daha fazlası. Bir Vergi Hesapla düğmesi isteğe bağlı olarak mevcuttur ve dünyanın her yerinden vergi durumlarını ele alacak şekilde yapılandırılabilir.
Sistem Gereksinimleri

En son TinyBooks Pro sürüm 10 (şimdi 64 bit uygulama), Mac OSX 10.9.5 veya daha üstünü çalıştıran Intel tabanlı bir Macintosh gerektirir. Ve evet, High Sierra olarak bilinen en son macOS 10.13.x ile gayet iyi çalışıyor. TinyBooks Pro ayrıca en az 1280 × 800 ekran çözünürlüğü gerektirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.