Anasayfa » ShottyBlur 1.4 MacOS
Araçlar- Çeşitli

ShottyBlur 1.4 MacOS


Hakkında

Canlılık efekti ile canlı bulanık efektli pencerelerinizin katmanlı ekran görüntülerini alın. - Tüm pencereleri veya sadece aktif bir uygulamayı alın.

- Ctrl-H kısayoluna basarak ShottyBlur'u yeni bir ekran görüntüsünden önce tamamen gizleyin. - Katmanlı ekran görüntüsünün her penceresi şeffaf bir arka plan üzerinde yer alır. - Canlılık etkisi olan pencereleri yakalayın. - Onlarla çalışmaya devam etmek için ekran görüntülerini doğrudan grafik uygulamasına sürükleyin. - Ekran görüntülerinizi düzenleyin - onları Shotty belgeleri olarak kaydedin. - Ana kısayollar özelleştirilebilir. - Seçili çok katmanlı ekran görüntüsü katmanlarını Finder'a sürükleyerek kaydedin. - Tüm katmanlarla Photoshop PSD belgesi olarak dışa aktarın. - Tek bir katmanla PNG, JPEG veya TIFF olarak dışa aktarın. - PSD veya PNG belgeleri olarak kaydetmek için ekran görüntülerini Finder'a sürükleyip bırakın. - Katmanlı ve katmanlı olmayan ekran görüntülerini uygun bir seçenekle alabilirsiniz. - İzleme dörtgeni ile tutam yakınlaştırmayı ve akıllı yakınlaştırmayı kullanın. Bir dama veya beyaz arka plan üzerinde şeffaflığı inceleyin. - Seçili ekran görüntülerinde Space tuşuna basarak yakalanan katmanları 3D Görüntüleyicide inceleyin

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.