Anasayfa » Wondershare Filmora X 12.4.1 MacOS
Video Düzenleme

Wondershare Filmora X 12.4.1 MacOS


Hakkında

Filmora scrn kaydedici, oyunları veya yakalamak istediğiniz başka bir şey kaydetmek için mükemmel olan ekranı kullanmak kolaydır. Basit bir ekran yakalama programından çok daha fazlası olan Filmora scrn, ekran kayıtları için tasarlanmış bir video düzenleme paketi içerir. Kliplerinizi kırpabilir, döndürebilir ve kırpabilirsiniz. Ayrıca özel ek açıklamalar ve imleç efektleri de ekleyebilirsiniz. Filmora scrn ile oluşturulan videolar MP4, MOV veya GIF olarak dışa aktarılabilir.
Özellikleri

Değiştirilebilir kaydırıcı İmlecin boyutunu, şeklini ve rengini göze çarpacak şekilde ayarlayın. Tam düzenleme paketi Çok çeşitli profesyonel araçlarla kliplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin . 2 cihaz Bilgisayarınızdan ve web kameranızdan eşzamanlı olarak kaydedin. 50'den fazla dosya formatı içe aktarma Görüntü, video, müzik ve diğer multimedya dosyalarını içe aktarın. FPS (15-120) Vertiginous oyunlarını kaydetmek için mükemmel. (Mac için 60 fps'ye kadar) MP4'e aktarma, MOV, GIF Çoklu formatlara aktar PIP (resimdeki resim) Yüz görüntülerine bir kamera gibi ana çekimlerinize ikinci bir görüntü veya video ekleyin. Özel Alan Kaydı Bilgisayar ekranının tamamını veya sadece bir kısmını kaydetmeyi seçin. Ek açıklamalar Görüntüleyenlerin öğrenme deneyimini geliştirmek için metin ve diğer öğeleri ekleyin. Özellikler Öğretici Doğrudan dikkat çekmek için ekranda ekran çizin ve okları çizin.
Sistem Gereksinimleri

- OS X 10.10 (Yosemite), OS X 10.11 (Kaptan), macOS 10.12 (Sierra), macOS 10.13 (Yüksek Sierra) - CPU: Intel 2 GHz veya daha yüksek - Bellek: En az 4 GB fiziksel RAM (8 GB HD video ve 4K gereklidir) - disk: kurulum için sabit diskte en az 2GB boş alan (HD ve 4K videoları düzenlemek için SSD-Solid State önerilir)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

700 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.