Anasayfa » HitPaw Video Object Remover v1.2.0 Mac
Video Düzenleme

HitPaw Video Object Remover v1.2.0 Mac


Hakkında

En İyi Yapay Zeka Destekli Nesne İç Boyama ve Sökme Aracı. Videodan İstenmeyen Nesneleri Akıllıca Kaldırın. Videonuzdaki istenmeyen nesnelerle başınız mı belaya girdi? Bu çarpıcı nesne silgisiyle, video arka planınızdan nesneyi kaldırmak istediğinizde işler kolaylaşacak. AI teknolojisi, nesne yörüngesini otomatik olarak kilitleyecek ve tüm partiyi tek seferde mükemmel bir şekilde kaldırmak için ayrıntıları video arka planına boyayarak geri yükleyecektir.
Özellikleri

-İstenmeyen nesneleri, insanları ve dağınıklığı 3 saniyede kaldırın -Yapay zeka tanıma ile nesne hareketini otomatik olarak izleyin ve tanımlayın -1-2-3 adımda videonun arka planını kolayca kaldırın -Sihirli seçim fırçasıyla kaldırılan alanı doğru bir şekilde ayarlayın
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

757 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.