Dosya Kurtarma

Wondershare RecoverIt 10.0.1.5 MacOS


Hakkında

Komple veri kurtarma paketi (Wondershare Veri Kurtarma idi).
Wondershare RecoverIt, yanlışlıkla silinmesi, biçimlendirilmesi, virüs bulaşması, yanlış işlem, beklenmeyen elektrik kesintisi ve diğer bilinmeyen nedenlerden dolayı kaybolan Mac verilerini kurtarmak için eksiksiz bir veri kurtarma paketidir.

Kayıp, silinmiş, mantıksal olarak bozuk ve biçimlendirilmiş, iPod, USB sürücü, SD kart, dijital kamera, cep telefonu, MP3 ve MP4 oynatıcı Mac sabit sürücülerinden veri kurtarabilirsiniz. Sistem hacimleriyle HFS +, FAT16 / 32 ve NTFS dosya sistemleri ile uyumlu olan bu kurtarma yazılımı, tahribatsız Mac dosyası, Mac makinenize veya başka bir depolama ortamına kaydedilen orijinal verileri değiştirmeden güvenli Mac Dosya Kurtarması sağlar. Çok yönlü önceki görünüm Mac veri kurtarma işleminden önceden yararlanmanıza olanak sağlar.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

108 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.