Anasayfa » xSearch for Safari 1.8.4
İnternet Araçları

xSearch for Safari 1.8.4


Hakkında

xSearch, iOS, iPadOS ve macOS'u destekler; tüm platformlar için tek bir satın alma! xSearch, birden fazla arama motorunun kullanılmasını, arama motorları arasında anında geçiş yapmak için bir kısayol ve arama metninin önüne bir boşluk eklenmesini sağlayan bir Safari uzantısıdır. Örneğin: Apple'ı Google arama motoruyla aramak için "g elma" ve DuckDuckGo arama motoruyla elma aramak için "ddg elma" kullanın.
Özellikleri

  • xSearch ile Safari uygulamasında kısayol ile arama motorlarınızı anında değiştirebilirsiniz, ancak bu en hızlı yol değil, değil mi? Safari'yi açmamaya ne dersiniz? Evet, hatta kısayol ile Spotlight'ta motorları değiştirebilir ve otomatik olarak Safari'ye yönlendirebilirsiniz.
  • URL Şeması: xSearch yalnızca web sitesi motorlarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda URL Şemasını da destekler, örneğin: Safari'de (veya Spotlight'ta) "twapp elma" araması, (yüklüyse) Twitter uygulamasına yönlendirilir ve otomatik olarak "elma" kelimesini arar.
  • Tüm motorlarınızı iCloud aracılığıyla cihazlarınız arasında senkronize etme.
  • Motorları JSON'da düzenleyin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.