Anasayfa » Applian Replay Media Catcher Mac 3.0.2 (310)
İnternet Araçları

Applian Replay Media Catcher Mac 3.0.2 (310)


Hakkında

En Hızlı ve En Güçlü Çevrimiçi Medya Kaydedici! Mac için Ultimate İnternet Video İndiricisi. Replay Media Catcher, milyonlarca siteden akışlı video ve ses dosyalarını indirir. İstediğiniz içeriği hızla bulmanıza ve Mac'inize indirmenize yardımcı olacak devasa Medya Kılavuzumuzu içerir. Sadece açın ve ne yakalamak istiyorsanız onu oynatın - Replay Media Catcher gerisini halleder. • Kullanımı kolay. Sadece çevrimiçi bir video veya müzik parçası oynatın ve tam bir kopyası Mac'inize indirilir İşte bu kadar! • Çok hızlı. Gelişmiş indirme teknolojisi, videoları ve müziği 10 kata kadar oynatma hızında yakalar. • iTunes Hazır. Gittiğinizde otomatik olarak iTunes'a gönderin. Replay Media Catcher, video ve ses kitaplığınıza eklemeyi çok kolaylaştırır. İnternet Video ve Müziği HIZLI indirin! Replay Media Catcher, neredeyse tüm internet videolarını veya seslerini yakalamak için ihtiyaç duyacağınız tek video indirme yazılımıdır. Çoğu dosya 10x hızında indirilebilir. Replay Media Catcher, dünyadaki en güçlü, kullanışlı çevrimiçi video ve müzik indiricisidir. YouTube, DailyMotion, Pandora ve daha pek çok yerden indirin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

47 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.