Anasayfa » Zombie Night Terror 1.5.3 MacOS
Aksiyon - Macera Strateji

Zombie Night Terror 1.5.3 MacOS


Hakkında

Kendinizi hayatınızın en heyecanlı gecesine hazırlayın! Garip bir şey oldu ve her yerde insanlar susuz yürüyen cesetlere dönüşüyor. Ama bilin bakalım bu aç ölmeyen ordunun arkasındaki beyinler kim? SEN! Bu yüzden bu salgını insanlığı bu gezegenden silmek için yayın. Zombi kıyametinde hayatta kalmanın tek yolu kıyamet olmaktır! Ama beyinsiz ölümsüzler oldukça aptal… gri madde eksikliği göz önüne alındığında beklediğinizden daha da saçma. Çünkü kendi cihazlarına bırakıldıklarında, sonsuz bir şekilde ileriye doğru yürüyecekler ve o kadar da yardımsız insanlar tarafından yerleştirilen kalıcı ölümcül bubi tuzaklarına düşecekler. Bu yüzden dünya imha etme görevinizi gerçekleştirmek için, onları bir sonraki nefis yemeklerine yönlendirmenize yardımcı olmanız gerekecektir. Neyse ki birliklerinizin evrimleşmesi ve et iştahını yerine getirmesi için çok sayıda özel mutasyon kullanabilirsiniz. Ama dikkat et! İnsanlar karanlık iradenizi kolaylaştırmayacak… hayatta kalmak için savaşacaklar. Terör 50 seviyeleri ile yaymak ve ölümsüz ordusuna daha fazla zombi kayıt. Yol boyunca beyin karıncalanma bulmacalarını çözmek ve hayatta kalmak için cehennemde olan giderek daha güçlü düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Dünyadaki nesli tükenmeye ne kadar yaklaşırsanız, hayatta kalanlar da sizi zorlamak için savaşırlar… iyi. Kan, gözyaşları, cinsel olmayan inlemeler, uygunsuz kahkahalar ve beyninizi tam anlamıyla uçuracak tonlarca bulmaca… Bu  Zombie Night Terror !
Özellikleri

  • Bir Zombi Sürüsü Komuta  Et : Beynin, onlar kasların. Zombi sürünüz herhangi bir grev riski veya şikayeti olmadan komutlarınıza uyacaktır… Dezavantajlı; artık gece geç filmler veya havalı kitaplar hakkında sert bir konuşma yapamazsınız!
  • Eşsiz Mutasyon Sistemi:  Ölümcül zombi ordusuna sahip olmak harika. Mutasyona uğramış zombi ordusuna sahip olmak çok daha iyi! Güçlü yeni zombi türleri yaratarak düşmanın savunmasını yenmek için mutasyon sistemimizden yararlanın. Her birinin farklı durumları aşmanıza yardımcı olabilecek benzersiz gücü ve yetenekleri vardır.
  • Combo System:  Mutasyonların et bayramınızı kolaylaştırmanın tek yolu olduğunu düşündüğünüz için, bunları birleştirmenize ve düşmanlarınızın nelerden oluştuğunu görmenize izin verdik (kelimenin tam anlamıyla). O sinir bozucu insanlara nasıl eğleneceklerini gösterelim!
  • Full Steam Workshop Desteği ile Seviye Editörü:  Hiç kendi zombi Kıyametinizi oluşturmak istediniz mi? O zaman senin için bir şeyimiz var! Seviye Düzenleyici, Steam Atölyesi'ni kullanarak seviyeleri sıfırdan tasarlamanızı ve bunları toplulukla paylaşmanızı sağlar. Tek bir seviye hazırlayarak yavaş başlayın, sonra düşman, tuzak, ikramiye, mutasyon ve kendi seçiminizin entelektüel olarak üstün diyaloğuyla dolu tam bir bölümle dolu şeyleri kranklayın, hepsi de şeytani planınıza göre açılır.
  • Yalnız değilsin:  Zombilere sahip olmak bir evcil hayvana sahip olmak gibidir; eğlenceli ama onlara dikkat etmelisin ... Zombileri iyi beslenmiş ve meşgul tutmak için mükemmel bir yol olduğu için insanlar bunun içindir. Ama dikkat et! İnsanlar iyi silahlanmışlar ve ölümsüzlerin dişlek şirketlerini takdir etmiyorlar.
  • Kirlet:  Yeterli şirketiniz yok mu? Daha büyük bir sürüye mi ihtiyacınız var? Peki, o zaman İnsanları davanıza dönüştürün! Çiçekleri getirmeye ve büyüleyici olmanıza gerek yok, çünkü boynuna tek bir ısırık (veya sizi memnun eden herhangi bir yer) hile yapmak için yeterli olmalı!
  • Yıkılabilir Ortamlar:  Bir zombi kıyameti zamanında insanlar saklanıp aramaya zaman ayırmayı severler. Ancak lezzetli ete olan açlık bu acı verici olduğunda, bu çocukçalık için zamanınız yok. Bu yüzden oyun alanlarını yok etmek ve aralarında dehşet yaymak için gücü veya kalabalığını kullan… PEEKABOOM!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: Mac OS X 10.12+ İşlemci türü ve hızı: Intel Core 2 Duo + RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

440 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.