Anasayfa » Age of Wonders: Planetfall Deluxe Edition 1.3.0.0 38264 Mac
Strateji

Age of Wonders: Planetfall Deluxe Edition 1.3.0.0 38264 Mac


Hakkında

Halkınız için yeni bir gelecek inşa etmek için düşmüş bir galaktik imparatorluğun kozmik karanlık çağından çıkın. Age of Wonders: Planetfall, eleştirmenlerce beğenilen Age of Wonders serisinin yaratıcıları Triumph Studios'un yeni strateji oyunudur ve öncüllerinin tüm heyecan verici taktik sıra tabanlı savaş ve derin imparatorluk binasını yepyeni bir alana taşıyor, bilim kurgu ayarı. İmparatorluğunuzu, militan Vanguard'dan dinozor süren Amazonlar ve Meclis'in cyborg-zombilerine kadar altı benzersiz gruptan biriyle inşa edin. Zihinlerinizi, askeri gücünüzü ve diplomasinizi kullanarak, paramparça bir medeniyetin tarihini çözerken gezegen kalıntılarını keşfederek ve diğer hayatta kalanlarla karşılaşarak her bir tarafın görevlerinde ilerleyin. Derin tek kişilik bir kampanyada, rastgele çarpışma haritalarında ve çok oyunculu oyunlarda arkadaşlara karşı savaşın, inşa edin, müzakere edin ve teknolojik olarak ilerleyin.
Özellikleri

  • Taktik Dönüş Tabanlı Bilim Kurgu Mücadelesi : Büyük bir grup, özelleştirilebilir birimler ve yok edilebilir ortamlar içeren yoğun dönüş tabanlı savaşlarda savaş stratejinizi mükemmelleştirin.
  • Zengin Bilim-Kurgu Dünyasını Keşfedin : Düşen galaktik imparatorluğun tarihini ortaya çıkardığınızda hangi sırlar ortaya çıkacak? Yemyeşil manzaraları, vahşi arazileri ve aşırı büyümüş mega şehirleri keşfederek Yıldız Birliği'nin kaderini keşfedin. Rakip gruplarla karşılaşın ve terk edilmiş yerlerde uzun zamandır unutulan gizli teknolojileri keşfedin.
  • Gezegensel İmparatorluk Binası : Teknolojik gelişmeler ve sosyal gelişimin bir karışımıyla koloninizin geleceğini yönlendirin. Çevresel bir cennet mi yoksa mükemmel bir askeri düzen mi yaratacaksınız?
  • Zafere Giden Birden Çok Yol : Fetih, diplomasi veya kıyamet teknolojileri ile nihai hedeflerinize ulaşın.
  • Çok Sayıda Oyun Modu : Rastgele harita oluşturmanın yanı sıra tek oyunculu derin bir hikaye kampanyası, sonsuz tekrar oynatılabilirlik sağlar. Çatışma modunda yeni oyun stillerini deneyin ve çevrimiçi, hotseat ve asenkronize şekilde çok oyunculu oynayın!
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.14 / 10.15 İşlemci türleri ve hızı: Core i5 RAM minimum: 8 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6.54 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.