Anasayfa » 39 Days to Mars MacOS Oyun
Arcade - 2D

39 Days to Mars MacOS Oyun


Hakkında

Mars'a 39 Gün, iki oyunculu bir kooperatif (ve tek oyunculu) steampunk bulmaca-macera oyunudur. HMS Fearful'ı Mars'a olan ilk yolculuğuna yönlendirmeyi seçen iki 19. yüzyıl araştırmacısı olan Sir Albert Wickes ve The Right Honorable Clarence Baxter'ın ayakkabılarına adım atın. Buhar motoru kömürden çıktığında, geminin kedisi navigasyon çizelgesini parçalar ve çay soğur, yıldızlararası ulaşımın parkta bir yürüyüş olmadığı anlaşılır. Mars'a tek parça halinde ulaşmak için ortaya çıkan sorunlar üzerinde birlikte çalışan iki oyuncunun yeteneklerini alacak. HMS Fearful, güvenilmez mühendisliğin bir şaheseridir, bu nedenle Albert ve Baxter alabilecekleri her türlü yardıma ihtiyaç duyacaklardır. Macerada oynayacak önemli rolleri olan her iki oyuncunun gayreti olmadan hiçbir şey yapılamaz. Yalnız seyahat edenler için, geminin bilgisayar kontrollü kedisi size eşlik edecek. İkinci bir el çifti olmadan, Albert, Victoria uzay uçuşunun zorluklarını aşmak için fazladan bir el becerisi dozuna ihtiyaç duyacak. Aksiyon ve düşünceli bulmacaların karışımı kısa seanslarda oynamak için mükemmeldir. Tüm macera bir akşam ya da uzun bir çay molasına rahatça uyuyor. Eşsiz resimli sanat eserleri ile Albert ve Baxter dünyasına çekilin. Mars'ta 39 Gün zengin bir ses scape ve sadece zaman zaman felaket tarafından delinmiş güzel bir piyano puanı vardır.
Özellikleri

Diller : İngilizce, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Almanca, Fransızca, Çince, Japonca, Korece  Versiyon : Steam v1.1.21.0 (15.05.2019)  Cure : ACTiVATED
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: macOS 10.8  İşlemci tipleri ve hızları: 1.7 GHz Core 2 Duo  RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

272 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.