Anasayfa » Odd Realm 0.8.10.1
Arcade - 2D

Odd Realm 0.8.10.1


Hakkında

Geçtiğimiz mevsimlerde hayatta kalan, haydutlar, yeraltı korkuları ve efsanelerden tanrılardan kurtulan bir yerleşim kurmak için bir grup yerleşimcinin kontrolünü elinize alın. Yeni evinizi yapmak için binlerce manzaradan birini seçin. Çöl vahası? Uzun zamandır ölü bir devin göğüs kafesi? Büyülü bir dağ silsilesi mi? Yerleşmeyi seçtiğiniz yer, elinizde hangi kaynaklara sahip olduğunuzu, karşılaştığınız şeyleri ve deneyimlerinizin ne kadar zor olacağını belirler. Çevrenizdeki kaynakları kullanın… iyi… istediğiniz ne! Çölde bir kumtaşı kalesi mi? Bir yeraltı kalesi mi? Ya da belki bir ada sahil evi? Sen karar ver! Kayıp mezarları, uyuyan tanrıları ve derinden izlenen yaratıklarla dolu gölleri ortaya çıkarmak için mayınları kazın. Sadece çok derin gitmemeye dikkat edin! Soğukkanlı ve oklardan yapılmış kucaklamalarla komşularınızın daha az dostu gelmesini sağlayın. Daha sonra sorular sorun.
Özellikleri

  • Eşsiz oyun stiline sahip 2 oynanabilir yarış (şu an 3 tanesi üzerinde çalışılıyor)
  • 4 usule göre üretilen biyom (Desert, Taiga, Voidland ve Tropical)
  • 24+ Yaratıklar
  • 100'den fazla eşya, silah ve teçhizat
  • Dikmeler, bloklar, bitkiler, ağaçlar ve platformlar için 100'den fazla inşa edilebilir proje planı
  • 15+ Settler meslek
  • Oyuncu kararlarına dayalı benzersiz senaryolar ve karşılaşmalar
Sistem Gereksinimleri

İşlemci tipi (ler) ve hız: Minimum Intel RAM: 2 GB 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

389 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.