Anasayfa » 4K Video Downloader Plus Pro 1.0.0 MacOS
İnternet Araçları

4K Video Downloader Plus Pro 1.0.0 MacOS


Hakkında

YouTube, SoundCloud, Facebook, DailyMotion, Flickr veya Vimeo gibi popüler çevrimiçi kaynaklarla çalışan bir video indirici 4K Video Downloader, popüler çevrimiçi kaynaklardan içerik indirme ve bunları iPad veya iPhone gibi diğer cihazlarla uyumlu hale getirme imkanı sunar. Yardımcı program yüksek kaliteli videolarla çalışabilir, ancak yalnızca ses içeriğini de çıkarabilir.

Çevrimiçi paylaşım servislerinden video indirmek için kullanıcı dostu bir çözüm

4K Video Downloader, YouTube, Vimeo, DailyMotion, Facebook, Flickr veya SoundCloud gibi çeşitli paylaşım servislerinden HD ve 4K kalitesinde video içeriği indirme imkanı sunar. Başlamak için URL'yi 4K Video Downloader ana penceresindeki video sayfasına yapıştırın; yardımcı program içeriği otomatik olarak algılar ve çıktı kalitesini ve dosya biçimini seçmenize izin verir. 4K Video Downloader, videoları indirebilir ve seçtiğiniz bir yere MP4 veya MKV dosyalarına aktarabilir. Ayrıca, uygulama yalnızca ses dosyasını da çıkarabilir ve çıkış için MP3, M4A veya OGG dosya formatlarını kullanabilir.

Tüm YouTube oynatma listelerini veya kanallarını indirerek indirme işlemini kolaylaştırın

Rahatlığınız için, 4K Video Downloader, tüm kullanıcı indirmelerinize aynı kullanıcı tanımlı ayarları uygulayacak bir Akıllı Mod ile birlikte gelir. Öte yandan, 4K Video Downloader tüm YouTube kanallarını veya oynatma listesini de işleyebilir, böylece her videonun bağlantısını manuel olarak sağlama gereksinimini ortadan kaldırır. 4K Video Downloader'ın verileri popüler video ve ses dosyası formatlarına gönderebileceği göz önüne alındığında, uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan dosyaları diğer cihazlara aktarabilirsiniz.

Yüksek kaliteli videolar indirmek için etkili çözüm

Sonuç olarak 4K Video Downloader popüler medya paylaşım sitelerinden en az çabayla video ve ses içeriği indirmek için kullanılabilir. Süreci kolaylaştırmak için aynı ayarları tüm indirmelerinize uygulayabilir veya bir oynatma listesine dahil olan veya belirli bir YouTube kanalında yayınlanan tüm girişleri toplu olarak indirebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

202 MB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • yeni versiyonu cikti bu programın. onu yükleme sansiniz var mi acaba? hata veriyor çünkü. download yapamıyorum artık.

  • merhaba. Youtube videolarını dönüştürme işlemini artık yapmıyor. Programın güncel sürümünü yükleyebilir misiniz?

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.