Anasayfa » A Hat in Time Mac
Arcade - 2D

A Hat in Time Mac


Hakkında

Zamandaki Bir Şapka'da, geniş bir alana sahip kük bir uzay yolculuğu kızı olarak oynuyorsunuz. Tüm yakıtları Zaman Porsiyonu kaybolduğunda ve yakınlardaki bir gezegende dağılmışken macerası durdurulur. Hat Kid, şimdi yakıtını yenilemek ve yolculuğuna devam etmek için, bu yeni dünyanın her kuytu ve köşesine girecek yeni şapkaları atlamak, dövüşmek ve dikmek zorundadır. Yolda, Aşçılar'ın tehditkar Mafya'sına, Ölü Kuş Stüdyosu'nun kuruntulu kuşlarına, Subcon Ormanı'nın ürkütücü gölgelerine ve daha fazlasına çarpacak! Trende cinayet! Geçit! Bir film stüdyosuna girmek mi? Zamandaki Bir Şapkadaki her görev eşsizdir! Bir anda, İpuçları bulup yerli halkı sorgulayarak, The Big Parade'de grup mareşalinde olacağınız ya da kuş tarafından işletilen Ölü Bird Stüdyosu ile gizlice gizleyerek, Owl Express'deki Cinayet'i çözeceksiniz! Küçük çocuk, dev dünya Her köşede keşfetmek için yeni maceralarla 5 büyük dünyada özgürce dolaşın! Tıpkı herhangi bir çocukta olduğu gibi, Hat Kid tırmanmaya ve keşfetmeye bayılıyor, hiçbir dağ macera duygusu için çok büyük. Çok atlama hamle yapabilir, duvarları tırmanabilir ve boşlukları sallayabilir! Sevimli şapkalar, büyülü iplik ve çabuk rozetler Hat Kid, nadir sihirli iplik bulup toplayarak patlayıcı karışımlar pişirmeyi sağlayan bir cadı şapkası ve diğer boyutlara göz atmasına izin veren ahşap bir hayalet maskesi de dahil olmak üzere çeşitli yeteneklere sahip yeni sevimli şapkaları dikebilir. Şapkalar, yerli halk tarafından satılan, satılan ve satılan rozetleri takarak daha da güçlenebilir! Topluluk tarafından finanse edilen, topluluk odaklı Zamanında Bir Hatırlatma, Kickstarter'da başarıyla finanse edildi ve hedefinin yaklaşık 10 katına ulaştı! Topluluğumuzu kutlamak için A Hat in Time, tam modding ve Steam Workshop desteği, oyun içi ekran görüntüsü modu ve daha fazlası ile piyasaya sürülüyor!
Sistem Gereksinimleri

OS version: 10.11.6 + Processor type(s) & speed: 4-core @ 3.0 GHz RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.88 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.