Anasayfa » Abelssoft YouTube Song Downloader 2020 3.0.0.16 Mac
İnternet Araçları

Abelssoft YouTube Song Downloader 2020 3.0.0.16 Mac


Hakkında

Abelssoft YouTube Song Downloader 2020 3.0.0.16 Arama kutusuna sanatçı veya şarkı adını girmeniz yeterlidir; YouTube portalından harika sonuçlar elde edersiniz. Daha sonra, video veya ses dosyasını indirebilirsiniz. Albüm araması, YouTube'da ücretsiz olarak eksiksiz bir albüm bulmanıza yardımcı olur. YouTube Şarkı İndirici, her indirme işleminin en iyi kalitesine sahip sürümü otomatik olarak yükler ve tüm şarkılardaki ses seviyesini ayarlar.
Özellikleri

Müzik ve video indirme Arama kutusuna sanatçı veya şarkı adını girmeniz yeterlidir; YouTube portalından harika sonuçlar alırsınız. Daha sonra, video veya ses dosyasını indirebilirsiniz. Albüm araması Albüm araması , YouTube'da ücretsiz olarak eksiksiz bir albüm bulmanıza yardımcı olur. En kaliteli YouTube Dönüştürücü YouTube Şarkı İndirici, her indirme işleminin en iyi kalitesine sahip sürümü otomatik olarak yükler ve tüm şarkıların ses seviyesini ayarlar. Müzik bulma Arama kutusuna bir şarkı başlığı, YouTube bağlantısı veya sanatçı girmeniz yeterlidir; YouTube portalından harika sonuçlar alırsınız. Daha sonra, video veya ses dosyasını indirebilirsiniz. Albüm arama Albüm arama, bir albümdeki her şarkıyı YouTube'da bulmanıza yardımcı olur. Bunun için sanatçı adını girmeniz ve bir albüm seçmeniz yeterlidir. Formatlar Müzik dosyalarını MP3 veya OGG olarak indirebilirsiniz ve videolar FLV, AVI veya MP4'tür. Seçiminizi yapın YouTube Şarkı İndirici, dosyaları hemen önizlemenizi sağlar. Bir giriş seçin ve işlemlerin devam etmesi için oynat düğmesine tıklayın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

90 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.