Anasayfa » WebVideoHunter Pro 6.0.9 macOS
İnternet Araçları

WebVideoHunter Pro 6.0.9 macOS


Hakkında

WebVideoHunter Pro 6.0.2, YouTube, Vimeo, DailyMotion, VEVO ve diğerlerinden video bulmak ve indirmek için sadece birkaç saniye alıyor. WebVideoHunter, videoları gerçek zamanlı oynamadan 15 kat daha hızlı indirir ve aynı anda indirmeyi destekler. WebVideoHunter, YouTube ve DailyMotion videoları için alt yazıları tutar. Ek oynatıcılar veya dönüştürücüler yüklemeniz gerekmez. İndirilen videolar otomatik olarak Mac'inizde görüntülenebilecek biçime dönüştürülür. Veya uygun seçeneği seçebilirsiniz ve YouTube videoları mp3'e dönüştürülür. WebVideoHunter indirilen videolar için orijinal adları kaynak web sayfalarından kaydeder. “İTunes'a ekle” özelliği sayesinde indirilen videoları ve müzikleri iPhone, iPad, iPod vb. Cihazlardan herhangi birine hemen kopyalayabilirsiniz. YouTube için özel Safari eklentisi, YouTube video reklamlarının çoğunu gizler.
Özellikleri

  • YouTube'dan video arayın ve indirin
  • YouTube'dan HD video arayın ve indirin
  • HD video da dahil olmak üzere Vimeo ve diğerlerinden video arayın ve indirin
  • İndirilen videoyu dönüştür
  • YouTube videosunu MP3'e dönüştür • Videoyu URL'ye göre al
  • YouTube'dan iTunes'a özelliği
WebVideoHunter, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca dillerini desteklemektedir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.