Anasayfa » Accusonus ERA Bundle Pro v5.3.00 + VoiceChanger v1.1.00
Ses Düzenleme

Accusonus ERA Bundle Pro v5.3.00 + VoiceChanger v1.1.00


Hakkında

ERA Bundle: İçerik oluşturucular için en hızlı ses temizleme çözümü Rutin olarak karşılaştığınız tüm ses sorunlarının üstesinden gelin. Sıfır eserlerle sesinizi temizleyin. Yeniden kaydetmeyi göze alamayacağınız parçaları kurtarın. Saniyeler içinde profesyonel kalitede içerik elde edin. Ses konusunda acemi veya iş akışını ayarlamak isteyen bir uzman olun, ERA her zamankinden daha hızlı ve daha verimli düzenleme yapmanızı sağlar. Ses Temizleme Yardımcısı İş akışınızı daha da iyileştirin ve birden fazla eklenti penceresi ve parametresi arasında geçiş yapmaktan kaçının. ERA Audio Clean-Up Assistant, daha akıllı ve daha hızlı çalışmanıza olanak tanır. Birkaç ERA Standard eklentisini birleştirir ve ses işlemeniz için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz özenle seçilmiş hazır ayarlar sunar. İstediğiniz zaman geri çağırabileceğiniz kendi ses onarım zincirinizi oluşturun veya sıfırdan yapılandırmak yerine CleanUp Assistant'ın ön ayarlarından seçim yaparak zaman kazanın. ERA Bundle Pro Daha güçlü ses araçlarına ihtiyaç duyan ses uzmanları için ERA paketinin yükseltilmiş bir sürümünü sunuyoruz. ERA Bundle Pro, rutin olarak karşılaştığınız tüm ses sorunlarını çözmenize yardımcı olacak 13 güçlü eklentiye sahiptir. İster video, film, podcast'ler, seslendirme, yayın, akış veya müzik prodüksiyonu ile çalışın, ERA eklentileri işi saniyeler içinde tamamlamanıza yardımcı olur.
İndirme Linkleri

Turbobit

326 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.