Anasayfa » Acon Digital Verberate Immersive v2.1.1 MacOS
Ses Düzenleme

Acon Digital Verberate Immersive v2.1.1 MacOS


Hakkında

Verberate Immersive 2, bir surround yankı ve Verberate 2'nin 3D özellikli bir sürümüdür - bizim algoritmik yankı eklentimizdir ve gerçek akustik alanları olağanüstü gerçekçilikle simüle eder. Verberate Immersive 2, Verberate Surround'un yerini alır ve 7.1.6 kanala kadar tüm yaygın surround ve sürükleyici formatları destekler. Yeni Vivid Hall algoritması, Verberate Surround 1'in doğal yüksek yoğunluklu yankı kuyruklarını korurken, evrişime dayalı yankıları rahatsız eden sertliği önlemek için zaman farkı ekler. Verberate Immersive 2, film ve TV sonrası prodüksiyonunda profesyonellerle yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Yalnızca sınıfının en iyisi ses kalitesi sağlayan değil, aynı zamanda iyi düşünülmüş bir iş akışı sayesinde hızlı bir şekilde sonuçlar veren bir araç oluşturmak için büyük çaba harcandı. Verberate Immersive 2, kuru sesin kaydırılması, yankılanma ve erken yansımalar üzerinde tam ve bağımsız kontrol sağlar. Panners üç boyutta çalışır ve ayarlanabilir sapma vardır. Tava konumları ve sapmaları sezgisel bir şekilde görselleştirilir ve ayarlanır, böylece karmaşık hareketlerin otomasyonu kolaylaştırılır.
Özellikleri

7.1.6 kanala kadar tüm genel çevre ve sürükleyici formatları destekler Güçlü entegre pan araçları Yeni zaman varyantı Vivid Hall algoritması evrişimin ötesine geçer Güçlü çürüme düzenleyici, frekansa bağlı yankı sürelerine izin verir Beşe kadar tamamen parametrik bantlı ekolayzırları giriş ve çıkış sağlar
İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.