Anasayfa » Acon Digital Verberate v2.1.1 Mac
Ses Düzenleme

Acon Digital Verberate v2.1.1 Mac


Hakkında

Acon Digital Verberate v2.1.1  Devrimci Canlı Salon Algoritması Yankı gelince, hepsi ses kalitesi ile ilgili. Verberate, gerçek akustik ortamı olağanüstü gerçekçilikle simüle eden algoritmik bir yankı eklentisidir. İlk Verberate versiyonu zaten çıtayı yükseltmişti. Sürüm 2, Verberate 1'in doğal yüksek yoğunluklu yankı kuyruklarını korurken, evrişime dayalı yankıları sıkılaştırmaktan kaçınmak için zaman farkı ekleyen Vivid Hall algoritmasını sunar. Gerçek akustik ortamlar, hava akımları, hareketli sanatçılar veya izleyicideki hareketler nedeniyle küçük farklılıklar gösterecektir. Bu değişimler ince gözükse de, yankı kuyruğunun sonuna doğru olan etki belirgindir, çünkü ses, yankı kuyruğunun kaybolmasından önce sesin çok sayıda yansımasıdır. Yeni Vivid Hall algoritması, bu rastgele varyasyonları koro etkisi veya zift değişikliği gibi eserler olmadan modelliyor ve bu nedenle gerçek salonların daha yüksek bir gerçekçilik derecesine sahip olmasını simüle edebiliyor.
Özellikleri

Gerçek akustik alanların ve mekanik plakaların son derece gerçekçi simülasyonu Yeni zaman değişkeni Vivid Hall algoritması evrişimin ötesine geçiyor Güçlü çürüme düzenleyici, frekansa bağlı yankı süreleri sağlar Çok yönlü entegre çıkış ekolayzır
İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.