Anasayfa » apulSoft apShaper 1.0.1 Mac
Ses Düzenleme

apulSoft apShaper 1.0.1 Mac


Hakkında

apulSoft apShaper, ses sinyallerine harmonik içerik eklemek için bir ses ekleme efekti eklentisidir. Bir dalgakıranı üç filtre bandı ve çeşitli modülasyon seçenekleriyle birleştirir - iki lfos, bir dinamik dedektörü ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilir düğmeler. apShaper, harmonik bozulma eklemekten serbestçe yapılandırılabilir çokgen dalga katlamaya kadar değişen beş şekillendirici motorla birlikte gelir. Üç filtre bandı doğrudan apulSoft apQualizr2'den gelir ve yüksek frekanslarda frekans sıkma olmadan aynı mükemmel kaliteyi sunar. İçindeki değişken eğimli düşük geçişli filtre tipi, geleneksel filtreleme ile mümkün olmayan yumuşak eğimlidir - büyük miktarda bozulma uygulanmış sinyalleri hafifçe şekillendirmek için idealdir.
İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.