Dönüştürücü

Acrok HD Video Converter 7.3 MacOS


Hakkında

Acrok HD Video Converter for Mac, HD Videoları yaygın video formatlarına veya HD formatlarına dönüştürmek için mükemmel bir yazılımdır. Oynatma veya düzenleme için HD MKV, MOV, MTS, M2TS, TS, MXF, MP4, AVI, MPG, WMV, VOB, ASF, 3GP, FLV, F4V, TiVo vb. Herhangi bir video / ses formatına dönüştürmeyi destekler. Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Pentax, JVC kameralar veya video kameralar tarafından kaydedilen videoları mükemmel şekilde dönüştürebilir. Bu Mac HD Video Dönüştürücü, Final Cut Pro X / 7/6 için Apple ProRes 422/4444 codec, iMovie ve Final Cut Express için Apple InterMediate Codec (AIC), Avid için DNxHD codec gibi düzenleme yazılımı için en iyi desteklenen codec bileşenine videoları dönüştürebilir Media Composer ve Adobe Premiere Pro, After Effects, Apple Aperture vb. İçin daha fazla format.

Özellikleri

Mac’te 4K / 1080p / 720p MOV, MKV, AVI, MXF, AVCHD MTS, M2TS, TS, WMV, M4V, MPG, FLV formatlarını herhangi bir formata dönüştürün (macOS Catalina desteklenir).

  • Herhangi bir 4K / 1080p / 720p MOV, MP4, MKV, AVI, MXF, AVCHD’yi herhangi bir formata dönüştürün.
  • NLE’ler için Apple ProRes, DNxHD, DVCPRO, AIC ve diğer codec bileşenlerini destekleyin.
  • Canon, Sony, Nikon, Panasonic, JVC, GoPro, Samsung, BlackMagic, RED vb. Tarafından kaydedilen 4K / Full HD / HD videoları dönüştürün.
  • FCP X, iMovie, Premiere, Vegas, DaVinci Resplve vb. İçin optimize edilmiş formatlar.
  • Kırpma, kırpma, filigran ekleme, altyazı, efekt vb. İşlevleri kullanarak videoları düzenleyin.
  • Kayıtları ve indirilen filmleri Tablet, Akıllı Telefon, Samrt TV’ye dönüştürün.
  • Herhangi bir 4K ve 1080P videoyu H.265 / HEVC codec videosuna dönüştürün.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

43 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.