Dönüştürücü

Acrok MTS Converter 7.3 Mac


Hakkında

Mac için Acrok MTS Converter, AVCHD, MTS, M2TS, TS dosyalarını Mac OS’ta MOV, M4V, MP4, AVI, MPEG, WMV ve diğer HD video formatlarına dönüştürmenin kolay bir yolunu sunan özel bir Mac MTS dönüştürücüsüdür. Bu güçlü MTS Converter Mac ile AVCHD, MTS, M2TS dosyalarını, Final Cut Pro (X) için Apple ProRes Codec, iMovie için Apple InterMediate Codec (AIC) codec’i gibi Mac’te düzenleme yazılımı için optimize edilmiş kodeklere ve formatlara dönüştürebilirsiniz. Avid Media Composer, vb. İçin DNxHD codec bileşeni veya MTS videolarını Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Apple Aperture, QuickTime, iTunes vb. İçin en iyi biçime dönüştürün. Ayrıca MTS videoyu oynatmak için Apple iPod gibi taşınabilir cihazlara dönüştürebilirsiniz. iPod mini, iPod Air, iPhone, Android tabletler, Android akıllı telefonlar vb.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

43 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.