Dönüştürücü

Acrok MXF Converter 7.3 MAC


Hakkında

Acrok MXF Converter for Mac, Canon XF serisi video kameralar, Panasonic P2 serisi video kameralar, Sony XDCAM serisi video kameralar veya diğer kameralar ve video kameralar tarafından kaydedilen MXF video dosyalarını dönüştürmek ve düzenlemek için en iyi çözümü sunan profesyonel bir Mac MXF video dönüştürücüdür. MXF’yi Mac’te ihtiyacınız olan MOV, AVI, MP4, M4V, MKV, WMV, FLV, MP3, WAV, WMA, M4A, OGG, FLAC, AAC, AC3 vb. Gibi herhangi bir video veya ses formatına dönüştürebilir. veya MXF’yi Apple ProRes Codec, Apple InterMediate Codec, Avid DNxHD, DVCPRO, HDV, XDCAM, H.264, MPEG-2, H.265 / HEVC gibi düzenleme yazılımları için optimize edilmiş codec’e dönüştürün. Final Cut Pro (X), iMovie, Adobe Premiere Pro, Vegas Pro, DaVinci Resolve, After Effects CC, Avid Media Composer vb. için formatlar.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

43 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.