Anasayfa » Adobe After Effects CC 2019 16.0.1 Mac
Video Düzenleme

Adobe After Effects CC 2019 16.0.1 Mac


Hakkında

Yeni, daha bağlantılı After Effects CC 2019, imkansızı mümkün kılabilir. Canlı 3D Boru Hattı gibi güçlü yeni özellikler edinin, CINEMA 4D sahneleri ve ara işlem yapmadan katmanları getirin. Çalışmayı doğrudan uygulamadan paylaşın ve yayınlandığında yeni özelliklere erişin. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada. After Effects CC, Creative Cloud'un bir parçasıdır. Bu, mevcut olduklarında tüm en son güncellemelere ve gelecekteki sürümlere erişiminiz olduğu anlamına gelir. Zengin bir eğitim videosu kütüphanesiyle becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlar konusunda uzmanlaşın. Creative Cloud, Behance ile entegredir, böylece projelerinizi paylaşabilir ve dünyadaki reklamlardan anında geri bildirim alabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.09 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.