Anasayfa » FXGradient 1.0 MacOS
Video Düzenleme

FXGradient 1.0 MacOS


Hakkında

After Effects'te gelişmiş degrade rampaları oluşturmak için kullanmanın en kolay yolu! Doğrusal, radyal, açısal rampaları oluşturun ve kolayca düzenleyin ve bir düğmeye tıklayarak yansıtın ve bunları 30 modern ayardan ve kullanışlı renkten biriyle renklendirin. Hatta mozaik, tahıl ve türbülans gibi bazı özel FX seçenekleri de ekleyin! Çoğu Adobe uygulaması, uygulamadan önce ön ayarlardan (hem şekil hem de renk için) bir degrade türü seçmenize izin veren bazı küçük simgelerle birlikte gelir.  Ancak, merakla, After Effects, böyle indirgenmiş seçenekler sunmuyor! AE rampası gradyanı yalnızca sınırlı bir etki olarak gelir, katmanınızı manuel olarak uygulamanız gerekir. Yalnızca 2 temel mod sunar: doğrusal ve radyal (odağın her birini manuel olarak döndürmesi gerekir), ayrıca her zaman siyah ve beyaz ile başlar ve herhangi bir açı, mozaik ve özel efekt seçeneği sunmaz ...
İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.