Anasayfa » Adobe After Effects CC 2018 v15.1.0.166 Mac OS X
Video Düzenleme

Adobe After Effects CC 2018 v15.1.0.166 Mac OS X


Hakkında

Daha iyi bir sahne Hazırlayın Film başlıkları, tanıtımları ve hareketleri harekete geçirin. Bir yangına neden olur veya fırtınaya neden olur. Bir logoyu veya karakteri teşvik eder. Effects CC'den sonra, animasyon ve yaratıcı yazmada endüstri standartlarını işaretleyen uygulama, herhangi bir fikri hayata geçirebilirsiniz. After Effects Animatörleri ile yaratamayacağınız hiçbir şey yok , tasarımcılar ve besteciler After Effects'i film, televizyon, video ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmak için kullanıyor. Krediler, kelimeler başlıklarını kaydırır, döndürür ve döndürür Başlıklar, krediler ve animasyonlu alt üçte birlik oluşturun. Sıfırdan başlayın veya uygulamada mevcut olan önceden ayarlanmış animasyonlardan herhangi birine kendinizi yardımcı olun. Metninizi After Effects ile, bükülmelerden ve süpürülerden toprak kaymalara taşımak için sayısız yol var. Patlayıcı, şok edici sonuçlar efektleri Bir UFO'nun gökyüzünü geçmesi, bir logoyu bulanıklaştırması veya bir patlamaya neden olması için videoları ve görüntüleri birleştirir. İmkanlar sonsuzdur. İstediğiniz sonucu almak, sis eklemek, renkleri değiştirmek veya kar yapmak gibi yüzlerce efekt vardır. Logolar, şekiller ve desenler dahil olmak üzere ana kareleri kullanarak istediğiniz her şeyi hareket ettirin. Etkileyici sonuçlar elde etmek için ses ekleyin. Effects diğer Adobe uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalıştıktan sonra diğer ürünlerle mükemmel çalışır. Edita kompozisyonları ve hemen Dinamik Bağlantı ile Premiere Pro'da nasıl göründüklerine bakın. Photoshop, Illustrator ve Audition'ın diğer çalışmalarını kolayca içe aktarın. Nerede olursanız olun diğer yayıncılarla işbirliği yapmak için ekip projelerini kullanın.
Özellikleri

  • Veri tabanlı animasyon
  • Surround sanal gerçekliğin düzenlenmesi
  • Klavye kısayolları
  • Performans iyileştirmeleri ve gezinme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.80 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • bu uygulamayı indrdim zipi açtım dosya hasarlı diyor zipli dosya nasıl hatalı olur bir kaç uygulamada daha yaptı bende mi bir sorun var acaba

    • İnternet bağlantınızdan veya bilgisayarınızın diskinden kaynaklı bir problem yaşıyorsunuz. Dosyayı sağlıklı bir internet bağlantısı ile diskin farklı bir bölümüne indirin, o şekilde kurulumu gerçekleştirin.

    • Merhaba, içeriklerimizin tamamı full sürümdür. İçerisinde aktivasyon mevcuttur.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.