Anasayfa » FireFly Cinema Software Pack 6.1.26 Mac
Video Düzenleme

FireFly Cinema Software Pack 6.1.26 Mac


Hakkında

Dijital sinema dönemi için eksiksiz renk yönetimi araçları seti. FirePlay, neredeyse her formattaki kamerayı işleyebilen ve profesyonel renk mezuniyeti sağlayan bir takım rengi ve yüksek kaliteli bir üründür. Montajı nihai meclise getiren güçlü bir iş akışının başlangıç ​​noktasıdır. Kısa sürede profesyonel araçlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelecektir. İki sürümde mevcuttur: dosyaları önizlemek ve sanatsal seçimler yapmak için ücretsiz sürümü kullanın. Renk sınıflandırması için FirePlay Live önizlemelerine geçin ve yayında kullanım için CDL ve LUT'lerini dışa aktarın. FireDay iki versiyonda mevcuttur: Standard Edition, DP, DIT için yedekleme, birincil renk düzeltme ve orta eğitim ve temel oluşturma yetenekleri sağlayan dijital gazeteleri renklendirmek için güçlü bir araçtır. FireDay Studio, en güçlü renk, ses senkronizasyonu ve çok sayıda formatta çok sayıda çıktı sürümü oluşturma desteği ekler. Her iki sürüm de, derecelendirme seçeneğini canlı olarak ekleyerek bir monitörün harici referansında geçerli olan önizlemeleri destekleyebilir. Yönetim ortamları daha karmaşık renk, doğrusal olmayan düzenleme yazılımlarında bulunan renk araçlarını kullanmayın. Ortak çalışma akışlarını desteklemeyen renk araçlarını kabul etmeyin. FirePost, ihtiyaç duyduğunuzdan önce birden çok formatta sığdırmak, nitelendirmek ve sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

572 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.