Anasayfa » Adobe Animate CC 2019 19.2 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Animate CC 2019 19.2 Mac


Hakkında

Yeni animasyon dönemi Video oyunları ve web uygulamaları için etkileşimli vektörel animasyonlar tasarlayın. Çizimlerinize ve afişlerinize hayat soluyor. Ve öğreticiler ve infographics için bazı eylemler ekler. Animate CC ile, içeriği birden çok platformda hızla yayınlayabilir ve masaüstlerine, mobil cihazlara ve televizyon izleyicilerine erişebilirsiniz. Anima neredeyse her şey Endüstri lideri olan bu animasyon araçları kümesi, her ekranda oynatılabilecek uygulamalar, reklamlar ve şaşırtıcı multimedya içeriği oluşturmanıza olanak sağlar. Oyunlar başlasın Güçlü çizim ve animasyon araçlarını kullanarak video oyunları ve etkileşimli web içeriği için reklamlar oluşturun. Video oyunu tasarım ortamları, ana ekranlar ve arayüzler, etkileşimli sprite ve hatta entegre ses çalar. Animate'te varlıkların tüm tasarım ve kodlamasını yapabilirsiniz. Canlı görünen karakterler yaratır . Gerçek gibi çalışan baskıya ve eğime duyarlı fırça vektörleri ile eskizler yapın ve daha etkileyici karakterler çizin. Çerçeve karakterlerinizi yapın, konuşun ve basit animasyonlar ile kare kare yürüyün. Ayrıca, fareyi hareket ettirdiğiniz, dokunduğunuz veya tıkladığınız gibi kullanıcı işlemlerine yanıt veren etkileşimli web banner'ları oluşturun. Herhangi bir platformda yayınlandı HTML5 Canvas, WebGL, Flash / Adobe AIR dahil olmak üzere birden fazla platforma animasyon ihraç eden ve SVG platformları olarak özelleştirilmiş masaüstlerine, mobil cihazlara ve televizyon izleyicilere gelir. Projelerinize kod ekleyebilir ve hatta programlama yapmadan eylemler ekleyebilirsiniz.

Yeni fonksiyonlar:

Kameradaki iyileştirmeler ve katmanlarla derinliği Kamera aracı artık zoom, döndürme ve kaydırmanın etkilerini arttırıyor, böylece varlıkları farklı düzlemlere yerleştirerek animasyonlarınızda derinlik yanılsaması yaratabiliyorsunuz. Sihirbaz eylemleri kodu Yeni sihirbazımız, HTML5 Canvas'taki olaylara, bir düğmeyi tıklatarak bir karakterin nasıl hareket edeceğini belirten eylemler eklemenizi sağlar. Artık en güçlü zaman çizgisi , kareler listesi boyunca süreyi görselleştirmek ve belirli bir kareler kümesinde artışı ya da azaltmak için daha da kolaydır. Daha iyi hızlanma Ön ayarlar araları için daha iyi hızlanma için hazır oluşturmak dahil bütün manuel el değil, animasyonlar hızını kontrol eder.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.84 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.