Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Maya 2018.6 MacOS


Hakkında

Autodesk Maya, oyun geliştiricileri ve film yapımcıları için özel olarak tasarlanmış 3D modelleme, animasyon ve render yazılımı için bir platform ve eksiksiz bir araç.

Autodesk Maya modelleme, animasyon, render ve kompozisyon için profesyonel bir çözümdür akışkan dinamiklerini, kumaşı, parçacıkları ve saçı simüle etmek için çok çeşitli fonksiyonlar ve araçlar sunar.

Bu sürümde, nonlineer klibe dayalı animasyonlar oluşturmak ve düzenlemek için eksiksiz bir araç olan Time Editor gibi yeni araçlarla büyük güncellemeler iş akışı bulunmaktadır. Benzer şekilde, yeni Render Kurulum sistemimiz, çekimlere dayalı olarak geçersiz kılmalar ve şablonlar ile karmaşık sahnelerin yönetimini basitleştirir. Ek olarak, XGen üzerindeki tüm saç ve saç tiplerinin hazırlanması, yeni interaktif Spline Damat Seti kullanılarak daha kolay ve hızlıdır. Son olarak, yeni tarayıcı içeriği ve yeni yetenekler çalışma alanları Maya’yı özelleştirmenizi sağlar.

Ayrıca, çok yönlü tasarım hareketi animasyonlar oluşturmak için 3D araç tipi, araç ve SVG araç seti MASH efektleri de dahil olmak üzere yeni Motion Graphics özelliklerimizi kaçırmayın.

Özellikleri

  • 3D modelleme
  • SVG ile uyumlu çalışma
  • MASH efektleri
  • Motion Graphic teknolojisi
  • Zaman çizelgesi
  • Animasyon
  • Güçlü render motoru
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.5 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.