Anasayfa » Kite Composer 1.9.7 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Kite Composer 1.9.7 Mac


Hakkında

Mac için güçlü bir animasyon uygulaması ve prototip oluşturma… Kite, kullanıcı arayüzlerini hızla hayata geçirmenize yardımcı olacak harika araç ve özelliklerle doludur.
Özellikleri

Yeniden Yönlendirme Kalem aracıyla, animasyon yollarını düzenleyebilir ve katmanları doğrudan tuval üzerinde şekillendirebilirsiniz.  Sunum görünümü Tasarımınızı sunumun tam ekran izleme modunda sunun. Veya yineleme yaparken kendi boyut ekran pencerenizi seçin.  Özel bir görünüm için arkaplan rengini ve oynatma penceresinin saydamlığını kişiselleştirin.  Uyarlanabilir Arayüz İhtiyaçlarınıza ve eldeki işe uygun basit ve güçlü bir arayüz.  Dokunma desteği çubuğu Animasyonunuz arasında gezin, araçları değiştirin, zaman çizelgesini oynatın ve duraklatın - tümü fare olmadan.  program Zaman çizgisi akıllı entegre düzenleme, sürükle ve animasyon ve anahtar karelerin sürelerini sağlar.  Doğru ve manuel olarak ayarlanmış bir his elde etmek için animasyonun başlangıcını ve sonunu ayarlayın.  Denetleyici Sağlam ve güçlü bir nesne denetçisi, katmanların tüm özelliklerini yalnızca birkaç tıklatmayla düzenlemenizi sağlar.  Renkleri ayarlayın, animasyon eğrilerini ayarlayın, tümü bir fare tıklamasıyla Çekirdek Görüntü filtreleri ekleyin.  Kütüphane Arayüzünüzü görsel olarak oluşturmak için katmanları ve animasyonları kütüphaneden sürükleyip bırakın.  Bileşenlerin kolay yeniden kullanılması için yeniden kullanılabilir hiyerarşilerin katmanlarını kütüphanenizde tutun.  örn. “ Düğmem ”   Taslaktan içe aktar Tasarımlarınızı, özgün Sketch With Kite özellikli içe aktarma özelliklerinden kolayca içe aktarın. Taslakınızı doğal Uçurtma katmanları olarak içe aktarırken rotaları ve düzenlenebilir metin katmanlarını bezierde tutun.  Scriptable Javascript gömülü script motoru ile animasyonlarınıza ve etkileşimlerinize sofistike bir mantık ekleyin. İstişare ve doğrudan javascript konsolundan çalışan animasyonunuzda düzenlemeler yapın. Animasyonlar ısıtır, yeni katmanlar ekler, özellikleri değiştirir ve daha fazlasını yapar.  Core Animation üzerine kurulmuş Kite, Core Animation teknolojisi yerli MacOS kullanılarak Mac için sıfırdan inşa edilmiştir.  CoreAnimation, yüksek hızlarda çarpıcı animasyonlar üreten Mac ve iOS'ta anahtar grafik teknolojilerinden biridir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.