Anasayfa » Adobe Illustrator 2021 v26.2.1 MacOS İndir
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Illustrator 2021 v26.2.1 MacOS İndir


Hakkında

Sektör standardı vektör grafik yazılımı; baskı, web, video ve mobil için logolar, simgeler, çizimler, tipografi ve resimler oluşturmanıza olanak tanır. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı, Illustrator'ı web simgelerinden ürün paketlerine, illüstrasyonlara ve reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için kullanıyor. Her boyutta ikonik çalışma. Basit şekilleri ve renkleri sofistike logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını edinin. Illustrator çizimleri vektör tabanlıdır, bu nedenle mobil ekranlar için küçültülebilir ve reklam panosu boyutuna kadar ölçeklenebilir - ve her zaman net ve güzel görünür. Her şeyi anlatan muhteşem tipografi. Bir şirket adını bir logoya ekleyin, bir el ilanı oluşturun veya piyasadaki en iyi yazma araçlarıyla bir web sitesi tasarımı oluşturun. Mesajlarınızı mükemmel şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, stilleri yönetin ve ayrı karakterleri düzenleyin. Her yerde dikkat çekin. Serbest çizimler oluşturun veya içe aktarılan fotoğrafları sanat eserine dönüştürmek için izleyip yeniden renklendirin. İllüstrasyonlarınızı basılı parçalar, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal medya dahil her yerde kullanın. Ekranlar için hızlı varlık dışa aktarma Çalışma yüzeylerinizden varlıkları seçin ve tek bir tıklama ile bunları birden çok boyuta, çözünürlüğe ve biçime dışa aktarın. Kukla Çarpıtma Bir grafiği, tek tek yolları veya bağlantı noktalarını ayarlamak zorunda kalmadan doğal olarak değiştirin. SVG Renkli Yazı Tipleri Birden çok renk, degradeler ve asetat içeren SVG OpenType yazı tipleriyle tasarlayın. Çalışma yüzeyi geliştirmeleri Tuvalinizde bin adede kadar çalışma yüzeyi oluşturun ve taşımak, yeniden boyutlandırmak ve daha fazlası için aynı anda birden çok çalışma yüzeyi seçin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.50 GB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.