Anasayfa » Adobe Illustrator 2023 v27.9.0.80 Mac Full İndir
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Illustrator 2023 v27.9.0.80 Mac Full İndir


Hakkında

Endüstri standardı vektör grafik yazılımı, baskı, web, video ve mobil için logolar, simgeler, çizimler, tipografi ve illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak tanır. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı, web simgelerinden ürün ambalajlarına, kitap illüstrasyonlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için Illustrator CC'yi kullanıyor.
Özellikleri

Her boyutta ikonik çalışma. Basit şekilleri ve renkleri sofistike logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını edinin. Illustrator resmi vektör tabanlı bir yazılımdır, bu nedenle mobil ekranlar için küçültebilir ve reklam panosu boyutuna kadar çıkabilir. ve her zaman canlı ve güzel görünün. Her şeyi anlatan muhteşem tipografi. Bir şirket adını bir logoya dahil edin, bir el ilanı oluşturun veya mevcut en iyi yazım araçlarıyla bir web sitesi tasarımını taklit edin. Mesajlarınızı mükemmel bir şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, stilleri yönetin ve tek tek karakterleri düzenleyin. Her yerde dikkat çekin. Serbest çizimler oluşturun veya içe aktarılan fotoğrafları sanat eserlerine dönüştürmek için izleyin ve yeniden renklendirin. Basılı parçalar, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal medya dahil olmak üzere her yerde illüstrasyonlarınızı kullanın. Profesyonel güç standart olarak gelir. Hızlı, duyarlı performans ve hassas araçlarla sürece değil tasarıma odaklanmak kolaydır. Vektör grafiklerinizi belgeler arasında yeniden kullanın. Photoshop, InDesign, XD ve Premiere Pro gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla sorunsuz çalışın. Illustrator, tasarımlara, videoya ve daha fazlasına resim eklemeyi çok kolaylaştırır. Serbest Biçimli Gradyanlar Nesnelerinize ve resimlerinize daha doğal bir görünüm ve his veren zengin renk karışımlarını kolayca oluşturun. Global Düzenleme Birden çok çalışma yüzeyinde aynı anda yinelenen metni veya nesneleri değiştirerek zaman kazanın. Özelleştirilebilir araç çubuğu İstediğiniz araçlara sahip olmak için araçlar ekleyin veya kaldırın ve bunları sizin için en uygun şekilde gruplandırın. Sunum ve Kırpma Önizlemesi Çalışma yüzeylerini kolayca yansıtabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz slaytlara dönüştürün ve kenarları kırpılmış olarak taşma payı olan belgelerin nasıl görüneceğini görün.
Sistem Gereksinimleri

Dil: Çok Dilli Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü (Apple Silicon)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.40 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.