Anasayfa » MAXON Cinema 4D Studio 2023.2.0 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

MAXON Cinema 4D Studio 2023.2.0 MacOS


Hakkında

Maxon CINEMA 4D Studio R21.115 ihtiyaçlarınız için profesyonel bir 3D pakettir. Gelişmiş 3D grafikler oluşturmak ve çene bırakıcı grafiklerin hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulmasını sağlamak için bir yardım eline ihtiyaç duyuyorsanız, Cinema 4D tam size göre. Herkesin tadı için dört farklı tada sahiptir. 21 Sürümündeki Yenilikler: Deep End Cinema'ya Hoş Geldiniz 4D Release 21, teknolojide büyük bir adım atıyor ve yaratıcı ellerinize muazzam bir güç katan devasa yeni çerçeveler sunuyor. Olasılıklar sınırsız, yaratıcılığın serbest bırakıldı - derinlere atlamanın zamanı geldi. Düğüm Tabanlı Malzemeler Basit referanslardan karmaşık gölgelendiricilere, düğüme dayalı bir genel bakışta olağanüstü malzemeler oluşturabilirsiniz. Düğümler aracılığıyla yaratılan karmaşık etkiler, sadece gerekli parametrelerin ortaya çıkmasıyla, varlıklar olarak sarılabilir ve basit malzemeler olarak gönderilebilir. Release 20'nin düğüm bazlı materyalleri, çalışma şeklinizi değiştirerek, doğrudan düğümler üzerinden şaşırtıcı gölgelendiriciler yaratmanız veya basitçe yapma gücünüze sahip. MoGraph Alanları Efektörleri , şekil değiştiricileri, ağırlıkları ve daha fazlasını kontrol etmek için basit şekillerden daha fazlasını kullanın. Alanlar, MoGraph özellik setinde devrim yaratacak ve bu da başarısızlıkları birleştirerek karmaşık efektler oluşturmayı kolaylaştıracak. Cinema 4D'yi bir daha asla aynı şekilde kullanmayacaksınız. CAD Verilerini İçe Aktarma Dönüşüm sorunlarına elveda deyin - en popüler CAD formatları basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle içe aktarılabilir. STEP, Solidworks, JT, Catia ve IGES dosyalarının güçlü ve esnek bir şekilde içe aktarılmasıyla istediğiniz kaliteyi elde edin. Hacim Modellemesi Daha iyi Booleanlar yalnızca başlangıçtır - şekilleri, çizgileri, parçacıkları ve sesleri birleştirerek modeller oluşturur. Hepsi voksellerin ve OpenVDB'nin gücüne teşekkür ediyor. VDB'yi içe ve dışa aktarın ve hatta MoGraph etkilerini kontrol etmek için birimler kullanın. ProRender Geliştirmeleri Yeni nesil yerel GPU oluşturma özelliği buradadır ve işi halletmenize yardımcı olacak üretim düzeyindeki özelliklerle donatılmıştır. Süper şarjlı Nvidia PC'nizde veya en son teknolojiye sahip iMac'inizde alt yüzey saçılması, hareket bulanıklığı ve çoklu geçişler oluşturun. CORE TEKNOLOJİSİ Release 21, önemli API değişiklikleri ve yeni bir modelleme çerçevesi üzerinde daha fazla gelişme ile modern çekirdek teknolojiye doğru ilerlemeye devam ediyor. ÇOKLU KURULUŞLAR Sinema 4D'nin görünümünde milyonlarca nesneyi yalnızca Klonlayıcıyı Çoklu Örnek moduna geçirerek yönetin. HAREKET İZLEYİCİ Hareket İzleyicinin gücü, temel iş akışı geliştirmeleriyle kontrol edilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.70 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.